Mä kirjotin sun nettisivun vieraskirjaan, mutta yllättäen se on poistunu.Menit sitte poistaan sen.
Palikkajalka ja hongankolistaja ei vieläkään ymmärrä Mikä on motiivi siihen mitä pikkujoulu bileissä teit.
Ja jos sä meistä eroon oisit halunnu niin oisit sä sen näyttäny aikasemminki. Jollaki tavalla.
Mä en ymmärrä,onko se niin miellytttävää olla yksin.
Toivon että saan kunnollisen vastauksen, niin jätän sut rauhaan jos haluat?
Palikkajalka ja hongankolistaja ei vieläkään ymmärrä Mikä on motiivi siihen mitä pikkujoulu bileissä teit.
Ja jos sä meistä eroon oisit halunnu niin oisit sä sen näyttäny aikasemminki. Jollaki tavalla.
Mä en ymmärrä,onko se niin miellytttävää olla yksin.
Toivon että saan kunnollisen vastauksen, niin jätän sut rauhaan jos haluat?
Vastaukset 10
Vanhimmat
On ihmisiä, jotka ymmärtävät vihjeestä. Sitten on ihmisiä jotka eivät ymmärrä. Julkisessa vieraskirjassani en säilytä esillä ilmiselvästi yksityisi viestejä koskien yksityiselämääni.
Yksin mieluummin kuin ihmissuhteessa jossa kärsin. Enkä minä ole yksin.
Kuka sulle on vihjaillu ja mitä?
En minä ainakaan..?*miettii*
Millon oot kärsiny ku oot ollu meijän kans?
Missään välissä en sanonut, että te olisitte vihjaileva osapuoli.
Ihmissuhteessa, joka syntyy kuolleena, ei ole hyvä olla. Kuollut ihmissuhde ei myöskään ole nautinnollista.
No jos minä en ollu se vihjaileva osapuoli niin miksi muhunki piti katkasta ystävyys suhde?
Mitä Mira sitte sano jos se oli se vihjaileva osapuoli?
Osaatko lukea?
Eli ite päätit et nyt tää ihmissuhde on kuollu..
Miksi et voi kirjoittaa tarpeeksi pitkästi Sanoisit nyt kaikki mikä sua häirihtee,kaikki mikä selventäis tätä tilannetta. Kaikki aikasemmat mietteet,mailaa vaikka mulle jos et halua tänne kirjottaa...kirjota vaikka novelli ihan sama kunhan kirjotat jotain.
Tiiät kyllä mailin.
Mun [email protected]
Minua ei häiritse yhtikäs mikään. Katso sinne kuuluisaan peliin.
Btw, meidän ihmissuhteemme syntyi kuolleena. Siksi näin, että sillat on paras pollttaa sinunkin edestäsi. Pilkoin vielä puut rannaltani, ettet saisi nakeltua mitään köysiä perään. Viikon vihje: anna olla.
Väitätkö sinä,että olit mun kans ystäviä monta vuotta vain,koska sun oli "pakko" olla?Miksi sä kestit mua niin kauan,jos meidän suhde olisi alkanut kuolleena?Väitätkö,että sulla ei kertaakaan ollut hauskaa meidän kanssa?Miksi sitten tulit edes koko bileisiin?Itsehän sä sinä iltana omilla uhkailuillas halusit huomiota ja sitte ku sitä saat niin pimahdat.Jos tässä jonkun täytyy katsoa peiliin niin se olet sinä tai no paremminkin sun porukat,koska eivät ole saaneet eivätkä saa sua kuriin tai minkäänlaiseen järjestykseen.Eivätkä ole koskaan saaneet.Lopuksi voisin vielä sanoa,että mulla oli hauskaa sun seurassa kaikki ne kerrat ku vietin aikaa sun kanssa.Ja jos meidän ystävyyden oli tarkoitus loppua niin ei sen ainakaan noin olisi tarvinnut katketa.
Niin annanki,Jep ja palikkajalka sai sanottuaki kaiken tarpeellisen munki puolesta.
Ja sinustahan minä en edellisessä viestissä puhunut mitään.
Menen tästä jatkamaan elämääni, joka pikkuhiljaa näyttäisi taas alkavan olla valoisampi, kun ei ahdista. Tavataan seuraavassa elämässä.