Aaappuuuvvvaaa...

Olkaa niin ystävällisiä ja kertokaa mulle jotai vinkkejä, kuinka vois koristella valkoiset penkkarihaalarit...Ei sit mitään kauheen vaativaa hommaa, mut jotai ettei ihan valkosena kulje.
2525
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi piirtää jotain kivaa niihin, jos osaa. Meidän koulussa ei kyllä edes ole mitään haalareita..Penkkari-asut vaan.. Nolottaa kävellä huomenna kouluun pukeutuneena lehmäksi.. :)

Äänestä

jos sulla on spraymaaleja niin värität vaan niillä ihan miten haluut. Ei sen haalarin tarvi olla mitenkään hieno, itellänikin tuli semmonen hassu suttu, värien sekamalska. Ja toisaalta se haalari on niin iso ettei mitkään hienot piirustukset tms. edes oikeen näy... tai sitten voit kirjottaa siihen jotain hauskaa, tai leikellä paperista jotain kuvioita ja niiden avulla spraymaaleilla sittenkoristella haalaria ja vaikka laittaa pirunsarvet päähän!

Hauskoja penkkareita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


abi2005 kirjoitti:

Olkaa niin ystävällisiä ja kertokaa mulle jotai vinkkejä, kuinka vois koristella valkoiset penkkarihaalarit...Ei sit mitään kauheen vaativaa hommaa, mut jotai ettei ihan valkosena kulje.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu