Uusi F1-suoratoistopalvelu on juuri julkaistu, joka luonollisesti on Suomessa blokattu koska Mtv:n sopparit yms. Tämä palvelu on kuitenkin käytössä jo ainakin Saksassa ja Usa:ssa. Olisi kiva jopa maksaa tuollaisesta striimauspalvelusta jolloin ei tarvitsisi maksaa turhista kanavapaketeista.
Kysymys kuuluukin, miten onnistua katsomaan? Tiedän VPN systeemit (itsellä F Secure Freedome) Mutta tietojen laiton jälkeen tulee ilmoitus: "There was an error with your credit card information. Please check your information and try again." Tietoihin olen laittanut osoitteeni Saksaan, ja VPN myös Saksassa. Voiko järjestelmät tunnistaa luottokortin nro:n kautta todellisen lokaation vai mikä on ongelma? Koitin kahdella eri luottokortilla mutta tuloksetta.
F1 TV Pro kuinka katsoa Suomessa?
Jonde
3
2909
Vastaukset
- Forkkua
Paljo tuo maksaa?
- Mikä-on
Mikä ihmeen F1 TV Pro?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1506478- 322322
- 1872099
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101343Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.891286- 731077
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241047Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,25987Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44951Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke10858