Kukahan tai ketkä lutuset ovat olleet asialla? Eilen oli kuulunut meteliä uimarannalta, ikään kuin jotain olisi rikottu. Mies kertoi kuulleensa metelin sekä mopon lähteneen Tietyntien suuntaan heti metelin loputtua.
Kävin aamulla herättyäni katsomassa ja niin oli toisen kopin takaseinä kokonaan irti. Lisäksi oli muutama lauta irti muista kohdista.
Ei pikku nuppusille tulee mieleen, että korjaus, mikäli se tehdään, on janakkalalaisten verorahoilla kustannettava, lutukoiden omien mamen ja papien rahoilla. Siinä voi joku tikkari jäädä tiukan paikan tullen saamatta.
Tietyn uimakoppi rikottu viime yönä
kukkahattukiristää
1
298
Vastaukset
- Äiti22
Olisikohan huumeissa. Yllättävän useasti kun menee nuorten ohi kylällä niin kannabis haisee ja osalla silmät ihan ristissä. Ei ole enään tolkkua tuossakaan kun avoimesti puhuvat että keltä saa mitäkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun503354Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5512077Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si841956Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171950- 201588
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431528- 281386
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901349Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1281297KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar481220