Moi vaa!!!

MirandaUusi

Siis oon 13w tyþö, oon kunnollinen ja kaunis tytrö. Pidän ulkona olemisesta, ja mä tykkään eläimistä. Olis kiva joa jotakin teistä kiinnostais olee mun kans, ja haluisin et asuisitte turun, raiion tai rymättylän, tai sitten merimaskun lähellä. Sillä itse olen naantalissa, enkä haluis mitää et asuttais liian kaukana toisistamme. Ja olis kiva jos myls pitäisit eläimistä, ja musiikista, itse siis tykkään rockista sekä popista. Et olis sillee kiva jos tykkäisit vähän saman tapasista jutuista, tai sitten myös samoistakin. Ps. Olis todella kiva jos olisit 12-16 vuotias tyttö tai poika, ei oo välii vaik asuisit samalla paikkakunnalla ku mä. Ja haluisin sit ehsottaa ja sopii tääl mun leskustelussa aika ja paikka sit, ja sit ku tavataa nii voitais vaihtaa sähköpostii ja olla tekemisissä enemmän, et ilman että tääl tarttee.

15

538

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haluun olla sun kans

      • MirandaUusi

        No okei, mut vaaniks sä mua vai? Vai mitä? Voin silti olla kyl sun kans, et ei siin mitää. No sopisko huonenna klo 16.00, tossa pizserian edessä. Sit katotaa mitä tehdään, tai sitte biikonloppuna molempina, tai siis jompana kunpana päivänä. Vaik kko 10.00-18.00 joßai, voin olla aika pitkään ulkona tai jossai.


      • MirandaUusi

        No?


      • Pääsekkö loimaal


      • MirandaUusi

        Tänää vsi? Asun naantalissa, eikä tääl oo mitää rautatieasemaa ainakaa et pääsis tulee.


    • 13Vw

      Joku kerto itsestään kunnolla. Hienoa!

      • MirandaUusi

        Oma on asiani, ja keŕoin rajallisesti ellet sitä huomannut öainkaan.


    • jrlqb

      Nämä alkaa jo mennä säälittäviksi.

      • MirandaUusi

        1. Olen eri ihminen.
        2. Täällä naantalissa asuu monia saman ikäisiä tyttöjä ku mä.
        3. Monet mua vanhemmat tykkää esittää mua, enkä esitä tau mitään.
        4. En ole trolli, massa, tai mikäön sellainen.
        5. Miss19 on ihan eriihminen ku mä, sillä hän on mun kaveri.
        6. Seksiköleopardi on eriihminen, sillä hänkin on mun kaveri.
        7. Siis hekin etsivät ppoikakaveria, ja se yks paikka on meidän yhteinen ajan vietto paikka myös.

        Tässä siis top7 asiaa että olen minö, en kukaan muu siis.


    • lusikkatesti

      Mikä on kantasi Martti Miettusen hätätilahallitukseen? En halua tutustua kehenkään, joka ei edes tiedä sen saavutuksia tai vähättelee ja vääristelee niitä. Myönnätkö sen saavutukset vai oletko joku antilusikkatestiläinen?

      • MirandaUusi

        En kommentoi, eikä liirt aohweseen.


      • paljastuit

        Liittyypäs! Taidat väheksyä Miettusen saavutuksia.


      • MirandaUusi

        Ei liity aiheeseen, älä ole typerä.


      • prolusikka

        Ottaako se noin koville, ettei sinusta tule koskaan niin tunnettua kuin Miettusesta?


      • MirandaUusi

        Ei kiinnosta, eikä liity aiheeseen. Moi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      31
      11240
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2239
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1629
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe