Nukuks sää jo??

Voinks mää tulla käymään??
10329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Välimatka? Kauan kestää?

Äänestä
  • Mää oon himas. 5 minuuttii menee

    Äänestä

Tuleppa kuule vaan ja äkkiä 😂

Äänestä
  • Emmää sun luo kyläileen tuu. Oot liian miehekäs. Kiva foto

    Äänestä

  • Nainen olen. Tykkään vaan tommosista söpöistä miehistä 😂

    Äänestä

Laita viestiä

Äänestä
  • Voisinks jäädä yöks ?

    Mää nukun vaik sohval tai jos sää haluut ni voin mää nukkua lusikas, ni et nää ainaakaa niit painajaisii

    Äänestä

Tule vaan unikaveriksi

Äänestä
  • Mää oon koht siä, si pääset lusikkaan

    Äänestä

Joo tuuvvaa. Rasvaa persees, mulla ei oo ku kaivinkoneen tappivaseliinia, muuten saattaa tököttää ikävästi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meitsinmimmil kirjoitti:

Voinks mää tulla käymään??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu