Kuka se on tämä sankari, joka naista mätki Koppaksessa ja sai siitä tuomion?
https://fuengirola.fi/koppaksen-baarimikon-ja-asiakkaan-pahoinpitelijalle-tuomio/
Nyrkkeilijä-kiinteistönvälittäjä
jdyyeeheb
3
283
Vastaukset
- turpaaan
Joku englantilainen. Näyttää poliisi vierailevan tuossa ravintolassa vähän väliä ja samaa muualla kuten Janos Mundo Kukko Cafe Bar että tehkää listaa missä ei kannata käydä!
- Pekuuuuu
Englantilainen Suomi-baarissa? Kyllä tässä taitaa olla Härmän jätkä asialla.
- ihmettelijä
Koppaksessa käy paljon erilaista väkeä. Salsa iltoina espanjalaisia nuoria ja ulkomaalaisia tanssi harrastajia. Hyvä olisi muillekin suomi baareille päästä eroon suomi leimasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait202988- 392577
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381443- 841340
- 631231
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40979Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124883- 32806
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27645Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59611