Ulkona kuvausta

May22

Olin justiin tuolla ulkona kun toukokuu on niin lämpöinen 24 astetta , kouluun en tänään mennyt . Lähdin metsälle kävelemään ja siellä on korke kallio , istuin sinne kalliolle ja oli todella kuumailma , istuin jonkin aikaa ja sitten mietin ottaisinko aurinkoa , riisuin shortsit ja t-paidan laitoin ne alleni kalliolle ja makoilin selälläni siinä pienet rintsut ja stringit päälläni oli todella lämpöistä , jonkin ajan kuluttua kuulin kameran laukaisu ääniä , nostin päätäni ja näin vanhemman ukon nappaavan kuvia kännyllä kun makoilin siinä , hei hei sanoin mitä sä mua kuvaat , pari vaan otin kun oot nii hyvän näköinen , mene pois sanoin . Mies lähtikin , jotenkin se kouraisi vatsaani kun ajattelin asiaa ja tunsin pientä kostumista , hetken makoiltuani sama toistui taas kännyn ääni ja kameran , mies oli nyt paljon lähempänä ja huomasin hänellä kohouman housuissa , saanko ottaa pari kuvaa susta nii ettei kasvosi ei näy , et vastasin mee pois , antaisit nyt katselisin vaan yksin niitä , hullu mee pois , samalla kuitenkin aattelin jotain muuta , mies pyysi vielä kerran , en vastannut joten hän napsi kuvan , näytä millainen se on , hän tuli näyttämään ja siinä olikin vaan mun vartalo kaulasta alaspäin ,samalla kun oli siinä lähellä otti kuvan rinnastani liiveissä , aattelin ottakoon , makoilin selälläni ja kamera äänteli , sitten katsoin kun kamera oli melkein kiini pikkareissa mies otti todella lähikuvia pikkareista sitten niin läheltä et käsi kosketti niitä , säpsähdin mut en sanonut mitään , toisella kädellä mies siirsi jalkaani hieman sivulle ja napsi kuvan ihan läheltä , tiedän et stringit ei paljoa peitä kostuin ajatuksesta lisää , nyt mies otti kuvan taas niin läheltä että käsi kosketti reiteen melkein pillun huulille , nyt hei menee liian henkilökohtaiseksi riittä jo kuvaaminen , ihan pari vielä jos annat otta läheltä sitten lähden , no en vastannut ja mies siirsi lisää jalkaani sivulle , laita hiukan koukkuun , no laitoin jalat koukkuun ja hieman auki , mies laittoi sormen stringin nauhalle ja siirsi sivulle napsi kuvia läheltä pillua , oli kostea ja hieman halukas jatkamaan sitten hän työnsi sormen huulille ja pyöritti sitä pillunreiällä ja painoi osin sisään kuvia otti kokoajan , sä oot aika valmis , enkä oo sanoin nousin puin ja juoksin pois . Nyt kotona sormetin ja ajattelin tapahtunutta .

2

2978

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huolestunut

      Olisi kannattanut olla koulussa niin olisit oppinut kirjoittamaan. Mee ihmeessä takaisin kouluun ja esittele vasta sittten itseäsi vanhoille ukoille.

    • Hullukouraisi

      Olin justiin päälläni. jonkin ajan kuluttua istuin jonkin aikaa ja sitten makoilin selälläni. hetken makoiltuani laitoin sormen koukkuun mut en sanonut mitään. säpsähdin, nousin ja istuin jonkin aikaa ja sitten juoksin. sitten makoilin selälläni. sitten katsoin pillunreiällä alaspäin. käsi kosketti, kamera äänteli, hullu kouraisi mut en sanonut mitään. kotona sormetin ja hieman juoksin. samalla ajattelin pillua pikkareissa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      690
      2718
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      31
      1366
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1274
    4. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      113
      1225
    5. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      47
      1188
    6. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      103
      1042
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      112
      953
    8. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      105
      949
    9. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      779
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      761
    Aihe