Eli sain lahjaksi xenoblade cronicleksen Wiille ja kun asetan levyn wii wii ei pysty lukemaan sitä. Tarkemmin kasettia katsellessa huomasin että se on lähi-idän versio ja kuulin että se käyttää jotain dual layer järjestelmää ja täten ei pystyusi toimimaan, joten voisiko levyn ongelma olla tuossa ensimmäisessä ja voinko jotenkin saada sen toimimaan? Olisin kiitollinen jis joku vähän auttausi tai kertoisi mitä tässä pitäisi tehdä. Ja Wii on siis toiminut monta vuotta mutta en ole koskaan pelannut sillä muita dual layer levyjä.
Luetuimmat keskustelut
- 591320
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571228Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1351159- 1011044
Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71040- 58979
Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista32848Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.6843Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it197720- 71689