Kuka mahtaa

Muistaa naisen nimeltä Alhonen J?Missähän nykyisin vaikuttaa,näkyy kotitalo olevan myytävänä.
51096
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yhen J Alhosen tiedän joka naimisiin menonsa jälkeen (tosin erosikin silloisestaan) taitaa asua jossain Hämeenlinnan lähettyvillä, koti oli siinä vanhalta koululta vähän Korpilahdelle päin nelostien vieressä

Äänestä
  • Voi kun jännää

    Äänestä

Älä vaan jännässäsi kaki pöksyyn! Ei oo pakko lukea, jos ei kiinnosta.

Äänestä

Mitä jos kysysit iteltää missä menee :) musta omituista kysellä kestää jossai s24 sivuilla, kertoo paljo kysyjästä

Äänestä
  • Ehkä ei voi kysyä jos ei tiedä missä on.Mutta ihan kivan näköinen miksi oli.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mies50 kirjoitti:

Muistaa naisen nimeltä Alhonen J?Missähän nykyisin vaikuttaa,näkyy kotitalo olevan myytävänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu