Clash Royale United Knights liity klaaniin

Homer

Etsimme klaaniimme uusia pelaajia jotka ovat aktiivisia ja ovat pelanneet peliä jo ainakin jonkin aikaa! Sotakokemus on sillä yritämme niissä voittaa.

Jos hyvää klaania etsit, kannattaa joukkoomme liittyä! Sodimme koko-ajan ja niissä mukana olo on omavalintaista mutta sääntönä meillä on: Että jos on sodassa mukana, pitää käyttää kaikki hyökkäyksensä Keräys ja Sotapäivänä käyttää tai kickkiä tulee.

Meillä on hyvä tiimihenki ja pyritään kannustamaan toisia klaanilaisia voittoon. Meillä on jäseniä 3000 trophysistä aina 5000 eli kaikenlaisia pelaajia löytyy!

Laitan tähän loppuun vielä linkin mitä kautta pääset suoraan joinaamaan klaaniimme. Mikäli linkki ei sinulla toimi voit pelissä etsiä meidät; United Knights (Suomilogolla)

https://link.clashroyale.com/invite/clan/en?tag=U99Y888&token=pazpnt93&platform=android

TERVETULOA

0

53

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

        Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
        Maailman menoa
        58
        3723
      2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

        Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
        Maailman menoa
        87
        3118
      3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

        Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
        Maailman menoa
        69
        2326
      4. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

        p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
        Tuusniemi
        14
        1530
      5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

        Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
        Ikävä
        65
        1309
      6. Mikä tekee naisesta

        Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
        Ikävä
        87
        1169
      7. Varusmiehen kuolema

        Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
        Kajaani
        29
        1029
      8. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

        JOS siis sinä saisit päättää?
        Maailman menoa
        1
        991
      9. Huippu, kaupunki ostaa hotellin

        Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä
        Ähtäri
        55
        965
      10. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

        Itse haluaisin jo hänen viereen..
        Ikävä
        47
        952
      Aihe