Liikennemerkin yliajo!

Sininen mersu ajo liikennemerkin yli Kajaanin Teppanantiellä tänään klo 01:00
12794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tuosta voi ilmoittaa kaupungille / poliisille. Toki toivottavaa olisi myös rekkari, niin saadaan töhöilijä maksamaan aiheuttamansa lisätyöt/kustannukset.

Äänestä
  • Luuletko, että mersu kuskeilla olisi vara maksaa mitään? Jos on kohtuu tuore mersu niin renkaat on nankang. Taas vanhemmissa mersuissa on vanhat talvirenkaat alla, joista on nykitty nastat pois.

    Äänestä

Sininen coupe?

Äänestä

Kool

Äänestä
  • ^^pellee^^

    Äänestä

  • Kolvni kirjoitti:

    ^^pellee^^

    kuski itsekö se siellä^^

    Äänestä

Taas joku elämänkoululainen!? 😱

Äänestä

vai oliko vanhempi 190 mersu, jota tuunattu?

Äänestä

Punainen Datsun oli tänään parkissa torilla klo 15.30.

Äänestä
  • Sata amppeeria..no perhana.

    Äänestä

Minusta se oli mersu W210 tuning leveetä rengasta ja matalaa alustaa.

Äänestä

Kaatosarja sai ilmeisesti jatkoa, 8.-9.6 yönä kaadettu Teppanantie-Uitontie risteyksen merkki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kanos007 kirjoitti:

Sininen mersu ajo liikennemerkin yli Kajaanin Teppanantiellä tänään klo 01:00

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu