Torin Thai Kitchen

Thai-keittiöstä saa tosi hyvää ruokaa ja hyvää palvelua. Kannattaa ehdottomasti käydä! Herkullista ja tuoretta!
192553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Kannattaa hetken verran seurailla miten se hygienia puoli toimii siellä sillä pikkaisen näyttäisi olevan parantamisen varaa.!

Äänestä

Eipä nuo thai ruoat ole kummoisia. Chiliä eipä muuta. Ei lähde nälkä ja muutaman tunnin päästä jo heikottaa.

Äänestä

tosi hyvää on, keväkääryleet aivan mahtavia

Äänestä

Hyi... parempi se taco/tortillavaunu!

Äänestä

Jos ruoasta valittaa niin antavat hieronnan samaan rahaan. onnellisen lopun saa 50:llä kannattaa käydä suosittelen.

Äänestä

Hyvät oli sapuskat ja ruokailu päättyi iloisesti 50 seteliä heilauttamalla. Vahva suositus

Äänestä

Hyvää on!

Äänestä

Tosi hyvää ruokaa, suosittelen!

Äänestä

Kaikkea sontaa ne ihmiset syövät ja vieläpä maksavat siitä, että saavat syödä paljain käsin tehtyä( huom, kokki ei pese käsiään wc käynnin jälkeen) käykää kurkkaamassa keittiötä ennen tilausta tulette toisiin aatoksiin.

Äänestä

Joo ei ole käsienpesu tiloja tässä kojussa ja muutenkin niin ja näin nuo ruuan tekemiset kanssa näyttää olevan...Jos ei halua mahatautia niin suosittelen kiertämään kyseisen ruoka paikan kaukaa..!

Äänestä

Ei ole mahatautia tullut, kolmena kesä olen syönyt eikä edes ilmavaivoja heidän ruoasta! Sen sijaan Moro Morosta sain lentopa*kan.

Äänestä

Mitenkä verotus?Kivijalka yrittäjät maksaa kaikki alv. Ym.verot. täti vain pistää lippaaseen eurot.

Äänestä

On kyllä huippuhyvää ruokaa. Palvelu hyvää.

Äänestä

ostamani kana nuudeli ateria koti boxiin oli kyllä erinomainen ruoka..Tulee kyllä uudestaankin samainen ruoka annos ostettua eikä mitään mahatauteja yms tullut..Joten nää trolli paskat voisi vaan pitää sen turpansa kiinni.!

Äänestä
  • Huomaa, että et ole ikinä erinomaista ruokaa maistanutkaan kun tällaisia juttelet tästä paskasta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Huomaa, että et ole ikinä erinomaista ruokaa maistanutkaan kun tällaisia juttelet tästä paskasta.

    Oikein hyvää on thai kojussa, keitot ja phad thai ihan kuin Thaimaassa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oikein hyvää on thai kojussa, keitot ja phad thai ihan kuin Thaimaassa.

    Nimimerkillä neljästi jo tässä kuussa syönyt siellä.

    Äänestä

Todella hyvä ruoka, ja viihtyisä paikka! Myötähävettää vaan näiden muutamien peräkammarinpoikajunttien kommentit tässä(kin) ketjussa🙄 Muuttakaa omaan asuntoon, hankkikaa töitä ja lopettakaa perseily keskustelupalstoilla, Kainuu kiittää!

Äänestä
  • Ei tuotakaan pidä yleistää, itse kuulin Moron terassilla kuinka elintasorouva halveksui juuri tuota thaitelttaa ja puhui pahaa siitä koko pöytäseurueelle. Minusta thaikojun antimet ovat olleet todella herkullisia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


torillatavataan1 kirjoitti:

Thai-keittiöstä saa tosi hyvää ruokaa ja hyvää palvelua. Kannattaa ehdottomasti käydä! Herkullista ja tuoretta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu