ujo

Haluisin kokeilla naisen kanssa jotain ihanaa, mutta itse olen niin ujo nainen ettiä, mistä saisin siihen rohkeutta!!!? kerokaa joku1!!
3755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun halun polte on tarpeeksi kova niin sanat löytyvät. Toiset käyttävät siihen viinaa.

Minäkin olen ujo, mutta yksi suhde on jo takana. Tavattiin netissä ja äly ja näkemys yhdistivät.

Äänestä
  • älykin=)

    Äänestä

  • ....... kirjoitti:

    älykin=)

    viina on viisasten juoma..;P.Ite oon fiksuimmillani kännissä. Sitä vaan sattuu niin harvon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ujo oon kirjoitti:

Haluisin kokeilla naisen kanssa jotain ihanaa, mutta itse olen niin ujo nainen ettiä, mistä saisin siihen rohkeutta!!!? kerokaa joku1!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu