Yksin Alanyaan

Uskaltaako yksinäinen nainen matkustaa Turkin Alanyaan?
302930
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Ilman muuta uskaltaa, jotkut pojat voi tietysti huudella ja ehdotuksia satelee, mutta jos se ei haittaa eikä välitä, niin sinne vaan rohkeasti

Äänestä

Raiskaukset ovat todellakin ovat Alanyassa harvinaisia, täällä meillä ne ovat hyvin yleisiä matujen toimesta.

Ilmiölle on luonnollinen selitys. Alanyaan matkustavat naiset antavat kaikille turkkilaisille ilman väkivaltaakin ja tarjontaa on riittävästi.

Äänestä
  • Toi on oikeasti ihan totta. Nähty niin monet kerrat kun nuoret tytöt on ihan lääpällään näihin poikiin joiden ainoa tavoite on päästä viikon sisällä pöksyihin.

    Äänestä

Alanyaan matkustavat suomalaisämmät ovat kaikki lorttoja; muitakin nimikkeitä heistä toki on.
Siksi Alanyan poikien ei tarvitse raiskata.

Maa on jo tiukan islamistinen eikä vierasta pillua saa kuin turisteilta. Se on varmaa se.

Äänestä
  • Nuoret seurustelijat joutuvat tyytymään anaaliyhdyntää ennen naimisiin menoa. Toki touhu on vuorilta tulleille tuttua puuhaa jo pässienkin kanssa harjoitellessa..

    Äänestä

  • En tiedä mikä tarve on tulla kommentoimaan noin rumia, ketä nämä edes ovat ja miksi käyvät täällä. Kysyjälle, tottakai yksin voi mennä. Itse olin juuri pari viikkoa sitten itsekseni siellä ja löysin naispuolisen myös yksin olevan tuttavan heti eka päivänä, hänen kanssaan käytiin yhdessä ulkona iltaisin. Yksin teen mielelläni mitä vain muuta, mutta tanssimaan ja baareihin haluan seuraa. Oli ihan huippuloma, eikä tarvinnut sopia menemisiä kenenkään kanssa joka päivä jos ei halunnut. Suunnittelen sinne menoa elokuussa uudelleen, toivottavasti taas seuraa löytyy kivoihin juttuihin 😊

    Äänestä

  • Just näin se menee :D

    Äänestä

Raiskauksia ei Alanyassa ole kirjattu kai moneen vuoteen.
Syyn jokainen täysijärkinen ymmärtää.

Äänestä

Yksin on täysin turvallista matkustaa.

Äänestä

Uskaltaa.Rohkeasti vaan😊Minäkin lähdössä kahdeksi viikoksi yksin lomailemaan

Äänestä
  • Joo uskaltaa ihan , eihän lomalle pelkäämään mennä vaan ei, vaan rentoumaan ja kaikesta kivasta nauttimaan-yksin elokuussa-illoille yritän saada seuraa ihan suomituristeista

    Äänestä

Kaksin on mukavampaa

Äänestä

Jokainen Turkkiin matkustava tukee osaltaan Erdoganin islamistista diktatuuria.

Äänestä
  • Ja höpö höpö!!!

    Äänestä

  • Turkkiin kirjoitti:

    Ja höpö höpö!!!

    Selitäpä, miksi ei tukisi, nainen.

    Äänestä

  • Turkki tukee voimakkaasti matkailuelinkeinoa.
    Se on maalle hyvin tärkeää ja siksi on hienoa että se on vähentynyt jyrkästi.

    Äänestä

Jos ei haitta kun kaupasta ei osta mitään niin haukuvat hutsuksi ( ei toki kaikki)

Äänestä
  • Mimmi näyttää kirjoituksellaan sinne matkustavien älykkyysosamäärän. Ei pilkkuja, ei pisteitä, ei isoja kirjaimia.

    Äänestä


  • En minäkään halua olla kirjoitustaidottomien kanssa missään tekemisissä. Menkööt Turkkiin. Siellä selviää Efeksillä tyhmempikin misukka.

    Äänestä

Se on täysin kiinni omasta käyttäytymisestä, kuinka sinua siellä kohdellaan.

Äänestä

Hyvin Suomi- tyttöjä Alanyassa kohdellaan kun huomioidaan että yleensä heidät löytää oksentamassa baarien kukkapurkkeihin sukkahousut rikkinäisinä ja hameet korvissa.

Äänestä

Miksi edes matkustaa paikkaan missä pitää kysyä, että "USKALTAAKO"?

Äänestä
  • Kanarialle ei matkusteta seksin takia, toisin kuin naiset matkustavat Turkkiin.

    Äänestä

  • Juurikin näin. Miehilläkin on omat haasteensa lomapaikan valinnassa.
    Olen ollut pari kertaa Kanarian saarilla ja yksinäisenä tumputtaen olen itseni siellä uneen vaivuttanut. Samaten Alanyassa; siellä ei ole miehille tarjota kuin vuohia ja karvaisia takapuolia.

    Pattayalla olen viettänyt useita tumputtomia lomia; siihen ei ole aika riittänyt.

    Äänestä

Jos haluat tulla joukkoraiskatuksi, niin kävele Alanyassa yöllä yksin

Äänestä
  • Yhteenvetona tähän keskusteluun voinen todeta että puutteenalaisille läskilortoille Alanya on varsin oivallinen lomakohde.

    Äänestä

Onko ErinOballa omakohtaisia kokemuksia moisesta suorituksesta kyseisessä paikassa?

Äänestä

Turkin matkassa menevät rahat hukkaan.
Matkan saa halvalla , mutta kun rahalle ei saa vastinetta .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ymppy kirjoitti:

Uskaltaako yksinäinen nainen matkustaa Turkin Alanyaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu