Hinta-apuja KTM:n myyntiin

Hömppä

Kertokaapas KTM asiantuntijat, että paljonko ois kohtuuhinta seuraavanlaisesta enskasta: KTM 250 GS. -87, ehjä ja toimiva.Ajettu vain kesäisin ja silloinkin harvakseltaan.Rekisterissä oleva peli. Moottoriremppaa tai muutakaan ei ole tehty kun ei ole ollut tarvetta moiseen. Ulkonäöllisesti ihan siisti, kaikki paikat ehjät. Renkaat pitäisi uusia ja ketjut.

8

1781

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hämppäri!

      vitsinä ihan ok! mut jos olet tosi mielellä niin älä missään tapausessa puutu moiseen pommikoneeseen!! kaikki varmaan tietää että KTM ei ollut mikään hirveän hyvä/suosittu pyörä 80 luvulla. ja tais mennä johonkin -96-98 kun ne alko oleen jo moottori pyöriä mitä ei lasten taudit vaivannu!! jos oikein muitan.. ja sitä paitsi -87 enduro tai crossi on todella harvinanen museo kama..

    • Hömppä

      Siis mulla itsellä on kyseinen peli. Ja se ois joutilaana tuolla pyörimässä. Eli siis paljonkos siitä viitsii olla vailla, jos sen joku nurkkiinsa huolii? Vai joutuuko itse konsanaan maksumieheksi? Vai pitäneekö tosiaankin pitää ihan museoesineenä? Alkaa vaan nurkat täyttyä kun on tuota hamsterin vikaa.

      • hämppäri

        ai se on sulla itselläs! no eihän sitä sitte kannata edes yrittää kelleen myydä lyöt vaan rasvan päälle ja odotat että joku keräiliä ostaa sen! ei sitä ajoon kannata laittaa(mun mieli pide)! alkaa vaan odottelee museo ikää


      • ....

        mä voin kyl siit maksaa 150€ :D


    • eino

      Missäspäin Suomea pyöräsi on? Voisin olla vaikka kiinnostunut. Katsotaan hintaa sitten jos alkaa lämmetä.

      • Hömppä

        Oulun läänistä löytyy tämä pyörä.


      • eino
        Hömppä kirjoitti:

        Oulun läänistä löytyy tämä pyörä.

        Oliskos mahdollista saada s-postiosoitetta taikkapa puhelinnumeroa, niin voisi kysellä tarkemmin.
        Voi vastata myös osoitteeseen [email protected]

        nimim. tanpere


    • jussi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      199
      7024
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      2076
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1708
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1400
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1268
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      55
      1150
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      100
      1084
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      7
      1026
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      256
      981
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      959
    Aihe