Heips, onko Laukaassa kundeja jotka olis kiinnostuneita kundeista, olis kiva tutustua kun vietän kesän täällä. Ainakin tuossa keskustassa liikku todella hyvännäköisiä tyyppejä. Ei kai kaikki poikarakkaat ole kaapissa täällä?
Laittakaa viestiä tänne, olis iha tutustua 16-30v jätkään.
Poikarakkaita?
Mobiiligrinder
4
526
Vastaukset
- Hehehehee
Taidatkin olla melkoinen trolli junttien juntti tuota samaa jauhat saarijärven tuppu kylä sivuilla
- tiedän-sulle-kaverin
Kysy siltä Löylykauhalassilta jos se lähtisi kaveriksi. Ei kyllä ole kommennteja näkynyt pitkään aikaan, missähän lie lassi on? Onkohan saanut jo kaverin?
- kauhakaveri
Taisi tulla aika ulos vedetysta kauhasta kauhallinen terveisiä kun on viestit poistettu.
Hipheisentään.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1594253
- 153142
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1352690- 252288
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.552183Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää191838Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391695Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?301684Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.581286Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?341151