Keupalla näytön paikka

Paikkakunnalla asuu ja harjoittelee mestis-tason pelaaja (bongattu uimahallin kuntosalilla). Vaan eipä näy nimeä joukkueessa.
6689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Liian kallis jos samasta miehestä puhutaan. Taitaa olla sukuloimassa Keuruulla

Äänestä

Voi olla liian huonokin.

Äänestä

Tai sitten ei ota kuppia oikeassa "seurassa"

Äänestä

Haapamäellä kesän vietossa, jos puhutaan ilveksessä ja tapparassa pelanneesta pelaajasta.

Äänestä

Kulju5- voi olla
Valmentaja-päinvastoin
Erotuomari- :)
Pallopojat-eri tyyppi
Selitys-sopimus Slovakian korkeimmalla tasolla pelaavan koukkueen kanssa

Äänestä

Tais Antti naulata luistimet lopullisesti seinään. Olisi pärjännyt vielä liigassakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kelpaako kirjoitti:

Paikkakunnalla asuu ja harjoittelee mestis-tason pelaaja (bongattu uimahallin kuntosalilla). Vaan eipä näy nimeä joukkueessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu