Piirrätkö sinä sarjakuvia? Ketkä ovat päähenkilöt? Aiotko saada sarjakuvasi julkaistavaksi? Jos et piirrä sarjakuvia, ryhdy ihmeessä piirtämään sarjakuvia.
Piirrätkö sarjakuvaa
KooJaPee
4415
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No, piirsinhän minä ammoisina aikoina paljonkin sarjakuvaa. Tulihan siitä ihan hyvääkin ja on harrastustani kehuttukin. Valitettavasti en vain vuosiin ole enää piirtänyt. Pari epämääräistä ajatusta on päässä pyörinyt, mutten niitä ole sarjakuvaksi saanut. Kyllähän tuota uusia hahmojakin olen tässä miettinyt.
Anna aihe, niin alan piirtää! Voisi vaikka julkaistakin...
piirrä kavereidesi, perheesi ja sukulaistesi sekä varsinkin kaikkien puolituttujen tyyppien järkyttävät mokat ja toilailut.
Kannattaa varmaan vakavasti harkita viekö piirroksensa Like kustantamoon.Heidän nettisivuillaan lukee etteivät palauta alkuperäisiä.
kopiot lähetetä...??