Saako parvekkeella piereskellä

Naapurin nirppanokkatäti ei tykkää hyvää kun piereskelen parvekkeella ja kittaan kaljaa. Onko naapurin käytös kohtuutonta kun näyttää hapanta naamaa. Elämisen hajujahan ja ääniä nämä ovat.
2240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saa. 😮 💨

Äänestä

Piere niin että kuuluu ja röyhtäile rauhassa jos et usko sen vaikuttavan omaan ulkomuotoon, hampaiden kuntoon kun tulee ruskeat hampaat; vatsakatarri ainaisesta kaljoittelusta ja lopulta läskimaha, joka ei mahdu housuihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Örwell kirjoitti:

Naapurin nirppanokkatäti ei tykkää hyvää kun piereskelen parvekkeella ja kittaan kaljaa. Onko naapurin käytös kohtuutonta kun näyttää hapanta naamaa. Elämisen hajujahan ja ääniä nämä ovat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu