Mistä voin hakea korvauksia? Tämä on niin törkeää, niin törkeää!
Sätti rikki, juhannus pilalla.
29
1070
Vastaukset
Joo, mikähän se taas kerran sättiä vaivaa kun ei pääse sisälle.
- jormanainen
Ei vieläkään vastausta ja juhannusta kulunut jo monta tuntia. Tämä on NYTTEN minullekin viimeinen kerta, kun luotan suomi24:ään juhannuksena!!! Samaa viestiä on kuulunut kentältä.
- mullatoimii
Ei se rikki ole. Huoneisiin pääsee hakukoneen kautta ainakin. Googleen vaan suomi24 ja sen huoneen nimi, johon haluaa mennä.
- sataaa
Kait sinä jotain muuta keksit juhannuksen viettoon ? Mikä ei ole varmaa ,kaikki voi mennä rikki jokus.
- erityismatti
paskan möivät
Ratkaisu maata järisyttäneeseen ongelmaan http://chat.suomi24.fi/login.cgi?cid=964&gid=4
- kalimeedes
Jippiiiiiiiiiiiiiii,,nyt saa tehdä aivan jotain muuta ,,,jeeeeeeeeeeeeeee!!
- lewwander
Hyvää juhannusta kaikille,nyt juhannus ilman sättiriitoja ja kyräilyjä tämä se on elämää ja oikein livessä.
- muuta-tekemistä
Voisivat suosiolla ja ajoissa etukäteen ilmoittaa että sätti on suljettu jussina, niin ehtisi keksiä muuta tekemistä :D
- oussimoussi
Jesssssssssss!! hyvä näin saadaan rauha juhannukseksi ,kaikki riidat katoaa.
- Juhannuslikka
Kyl maar ny ihmise keksii muutaki tekemist ku roikkuu chattailemas.
Onha meitil muutaki elämää ku cättäilemine. - pelastajanne
http://chat.suomi24.fi/login.c...1&gid=6
Sinne vaan kahvilaan! - Houli
Usein juhlapyhinä on suomi24 (Aller) systeemit kaatuneet . Henkilökunta kun poistuu , niin ongelmat alkaa . Olen samaa mieltä kylläkin alkuperäisen viestijän kanssa . Vastuuta pitäisi palveluntarjoalla olla ja jotenkin korvattava menetys asiakkaille . Kiusantekoa . Osoittaa toki sitä , että koko Allerin tuotteet kannattaa kyseenalaistaa .
- erimatti
Hankikaa oikea elämä sillä pärjää.
- samamatti
erimatti kirjoitti:
Hankikaa oikea elämä sillä pärjää.
Paraskin sanoja...
- erityinenmatti
erimatti kirjoitti:
Hankikaa oikea elämä sillä pärjää.
erimatti kirjoitti asiaa jokaisen kannattaisi miettiä sitä
- erityissmatti
erityinenmatti kirjoitti:
erimatti kirjoitti asiaa jokaisen kannattaisi miettiä sitä
erimatinkin
- Valitustatyhjästä
Paljonko te maksatte sätistä? Mitä olette tilanneet?
- naapuri999
Mielenkiintoista, että sätti on rikki, eikä ilmeisesti ole aikomustakaan korjata? Asiasta ei mitään informaatiota missään. Mutta samaan aikaan keskustelusta poistetaan viestejä sääntöjen vastaisena. Eli kyllä meitä sättikansaa sentään joku valvoo. Yksinäisenä vietän jussia, ja nyt keskustelukavereihin ei saa kontaktia. Ulkona sataa. Aika mälsää.
- yksinäistäjuhannuksista
"Maksanhan" minä sätistä kun sallin mainosten näkyvän. Jatkossa onkin pidettävä mainostenestoohjelma päällä kun näillä sivuilla pyörii jos ei ala tapahtua korjausliikkeitä ja sukkelaan sittenkin.
- lapinhelste
Yksin oot tietenkin ,no kenen syy.?
- hyvinerikoista
Erikoistahan tässä on se, että minun aiempi viesti poistettiin. Siinä kerroin ihan vaan sen, ettei sätti ole rikki ja sinne pääsee hakukoneen kautta. Eli kirjoittaa johonkin hakukoneeseen suomi24 ja sen huoneen nimen, johon haluaa mennä, niin sitä kautta pääsee huoneeseen aivan normaalisti.
- perusperiaate
En! En periaatteestakaan käytä hakukonemetodia. Uksen on auettava normaalien linkkien kautta!
- vonden
Periaatteet vie perikatoon..
mä nään tän uutena mahdollisuutena itselleni.
- rimas
Nyt nautitaan juhannuksesta ja suuresti ei riitaa ei juoruja ei toisten mollaamista.
tää on niin tätä.
- Dan.Mark
Olen yhtiömme puolesta hyvin pahoillani, että palvelumme ei ole toiminut odotetulla tavalla ja korvaukseksi saatte kertailmaislipun vanhimmat ja viisaimmat-sätin vapaavalintaiseen arki-iltaan.
Toivottavasti jäsenyytenne on jatkossakin yhtiössämme ja palvelumme laatu tyydyttää teitä.
Ystävällisin terveisin iso dirikka Dan Mark
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle593501Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472846Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1482660Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572341Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3572073- 1591785
- 761505
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231348Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.381303- 241214