Mistä voin hakea korvauksia? Tämä on niin törkeää, niin törkeää!
Sätti rikki, juhannus pilalla.
29
1095
Vastaukset
Joo, mikähän se taas kerran sättiä vaivaa kun ei pääse sisälle.
- jormanainen
Ei vieläkään vastausta ja juhannusta kulunut jo monta tuntia. Tämä on NYTTEN minullekin viimeinen kerta, kun luotan suomi24:ään juhannuksena!!! Samaa viestiä on kuulunut kentältä.
- mullatoimii
Ei se rikki ole. Huoneisiin pääsee hakukoneen kautta ainakin. Googleen vaan suomi24 ja sen huoneen nimi, johon haluaa mennä.
- sataaa
Kait sinä jotain muuta keksit juhannuksen viettoon ? Mikä ei ole varmaa ,kaikki voi mennä rikki jokus.
- erityismatti
paskan möivät
Ratkaisu maata järisyttäneeseen ongelmaan http://chat.suomi24.fi/login.cgi?cid=964&gid=4
- kalimeedes
Jippiiiiiiiiiiiiiii,,nyt saa tehdä aivan jotain muuta ,,,jeeeeeeeeeeeeeee!!
- lewwander
Hyvää juhannusta kaikille,nyt juhannus ilman sättiriitoja ja kyräilyjä tämä se on elämää ja oikein livessä.
- muuta-tekemistä
Voisivat suosiolla ja ajoissa etukäteen ilmoittaa että sätti on suljettu jussina, niin ehtisi keksiä muuta tekemistä :D
- oussimoussi
Jesssssssssss!! hyvä näin saadaan rauha juhannukseksi ,kaikki riidat katoaa.
- Juhannuslikka
Kyl maar ny ihmise keksii muutaki tekemist ku roikkuu chattailemas.
Onha meitil muutaki elämää ku cättäilemine. - pelastajanne
http://chat.suomi24.fi/login.c...1&gid=6
Sinne vaan kahvilaan! - Houli
Usein juhlapyhinä on suomi24 (Aller) systeemit kaatuneet . Henkilökunta kun poistuu , niin ongelmat alkaa . Olen samaa mieltä kylläkin alkuperäisen viestijän kanssa . Vastuuta pitäisi palveluntarjoalla olla ja jotenkin korvattava menetys asiakkaille . Kiusantekoa . Osoittaa toki sitä , että koko Allerin tuotteet kannattaa kyseenalaistaa .
- erimatti
Hankikaa oikea elämä sillä pärjää.
- samamatti
erimatti kirjoitti:
Hankikaa oikea elämä sillä pärjää.
Paraskin sanoja...
- erityinenmatti
erimatti kirjoitti:
Hankikaa oikea elämä sillä pärjää.
erimatti kirjoitti asiaa jokaisen kannattaisi miettiä sitä
- erityissmatti
erityinenmatti kirjoitti:
erimatti kirjoitti asiaa jokaisen kannattaisi miettiä sitä
erimatinkin
- Valitustatyhjästä
Paljonko te maksatte sätistä? Mitä olette tilanneet?
- naapuri999
Mielenkiintoista, että sätti on rikki, eikä ilmeisesti ole aikomustakaan korjata? Asiasta ei mitään informaatiota missään. Mutta samaan aikaan keskustelusta poistetaan viestejä sääntöjen vastaisena. Eli kyllä meitä sättikansaa sentään joku valvoo. Yksinäisenä vietän jussia, ja nyt keskustelukavereihin ei saa kontaktia. Ulkona sataa. Aika mälsää.
- yksinäistäjuhannuksista
"Maksanhan" minä sätistä kun sallin mainosten näkyvän. Jatkossa onkin pidettävä mainostenestoohjelma päällä kun näillä sivuilla pyörii jos ei ala tapahtua korjausliikkeitä ja sukkelaan sittenkin.
- lapinhelste
Yksin oot tietenkin ,no kenen syy.?
- hyvinerikoista
Erikoistahan tässä on se, että minun aiempi viesti poistettiin. Siinä kerroin ihan vaan sen, ettei sätti ole rikki ja sinne pääsee hakukoneen kautta. Eli kirjoittaa johonkin hakukoneeseen suomi24 ja sen huoneen nimen, johon haluaa mennä, niin sitä kautta pääsee huoneeseen aivan normaalisti.
- perusperiaate
En! En periaatteestakaan käytä hakukonemetodia. Uksen on auettava normaalien linkkien kautta!
- vonden
Periaatteet vie perikatoon..
mä nään tän uutena mahdollisuutena itselleni.
- rimas
Nyt nautitaan juhannuksesta ja suuresti ei riitaa ei juoruja ei toisten mollaamista.
tää on niin tätä.
- Dan.Mark
Olen yhtiömme puolesta hyvin pahoillani, että palvelumme ei ole toiminut odotetulla tavalla ja korvaukseksi saatte kertailmaislipun vanhimmat ja viisaimmat-sätin vapaavalintaiseen arki-iltaan.
Toivottavasti jäsenyytenne on jatkossakin yhtiössämme ja palvelumme laatu tyydyttää teitä.
Ystävällisin terveisin iso dirikka Dan Mark
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114649Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948
