Suositelkaa (4-)5 tähden hotelleja Sharmista, miel läheltä keskustaa ja rantaa..
hyviä hotelleja Sharmista ?
luxus
61531
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
..Sharm Holiday joka oli lähellä keskustaa, rantaan oli hieman pidempi matka mutta kyllä senkin käveli mielellään mukavassa auringonpaisteessa. Huoneet oli siistit ja palvelu hyvää, aamupala runsas ja uima-allasalueet mukavat, tosin vesi prkln kylmää.
Toinen hyvä hotelli on se mikä-lie-Mövenpick... Joka taisi olla ihan rannan tuntumassa ja aika lähellä keskustaakin. Viiden tähden hotelli.
Naama Bay hotelli. 5 tähteä ja ranta lähellä.
Hyvä palvelu, ruoka yms. (Deturin matka). Air Finlandin lennot ajallaan ja tullessa jopa etuajassa. Suosittelen!
Olimme itse Hilton dreams villas-hotellissa. Tykkäsimme kovasti. Se oli huoneistohotelli.
Oltiin kans Hilton Dreamsissa ja huoneistot isoja ja siistejä. Rauhallinen sijainti, mut silti suht lähellä rantaa (400m) ja keskustaa. NaamaBayssä itse asiassa melkein kaikki on lähellä keskustaa ja rantaa, jos ei esiteessä muuta mainittu. Huoneistot hieman erillään muusta hotellista (huoneistoalueen uima-allas lämmitetty ja iso matala alue, joka sopii hyvin lapsille, myös muut altaat käytettävissä). Hiltonin oma ranta on iso verrattuna moneen muuhun.
rantakadulla kävellessämme Hotel Jolie Ville Mövenpick ja Hilton näyttivät melkomoisilta kuningashuoneilta...
Luxusta niin Mövenpick hotelli keskustassa. jos ei niin Falcon Hills kauempana keskustassa