Kiveksin tarkastus

Kajskskdjzj67272

Mul on 2 päivän päästä palljen tarkastus, koska epäilen, että minulla on kivesyöpä onko yleensä tutkia nainen ja jos tulee stodis mitä minun pitäisi tehdä onko se noloa ei pysty pidättelemään peniksen lepotilassa, jos nainen hiplaa pallejani mitä minun pitäisi tehdä ja miten se suhtautuu siihen.

10

650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jolurj

      En usko että se olisi nainen mutta toivottavasti ei ole silti mitään vikaa siellä.

      Oli ehkä vähän epäselvä tämä mun kirjoitus.

    • varma.arvaus

      Pallitarkaistajat ovat useimmiten 17-34-vuotiaita minishortsisia opsikelijatyttöjä tahi naistohtoreita joilla on ristiselkään ulottuva spekunvärinen tukka, punaiset kynnet, räväkkä meikki, hunajainen kuiskaava puhetyyli, kiiltävän musta samettitoppi, ei mitään liivejä, sukkia tai stringejä, tummanruskeat vetoketjulliset nahkasaappaat ja lisäksi c-kupin bosat ja d-kupin pehva

      • dsfvsdfsdf

        Täten ollen kannattaa ennen pallikatselmukseen läksimistä kiinittää kalun kärkeen jotain painavaa, kuten viinirypäleteruu siihen roikkumaan ja ajatella kaikkea mahdollista rujoa ja epäseksististä, esimerkiksi oksentelevia rottia ja Tilsitin rauhansopimusta


    • Jaakkimaa

      jos minä epäilisin itsellä kivessyöpää ja samaan aikaan tulisi tarkastuksessa stondis ja tieto että kiveksessä on syöpä niin siinä vaiheesa ois varmaan sevverra shokissa että stondikselle ois ihan sama eikä sitä järkytykseltään huomaisi edes myötähävetä.
      Jos taas tulisi tieto ettei oo syöpää tai ettei tartte männä lisätutkimuksiin ja siinä stondista pukkais niin varmaan siinä tapauksessa ilo sairaudettomuudesta estäsii muiden fiilisten esiinmarssin.
      Mieluummin minä kuitenkin naislääkärin hoteissa saisin stondiksen kuin mieslääkärin seurassa.

      Pallienkopelointia en tosin liene kokenut vajaaseen kolmeenkymmeneen vuoteen: ekaluokkailaiselta ku mieslääkäri pallit tarksiti niin ei sillon tienny seisokeista mitään eikä näin ollen osannu mistään ressata.
      Joskus on kyllä ahdistanut, jos on ollu helv...in kipeänä kives että onko se ehkä kiertyny ja kuoliossa vai mitä mutta sitä ennoo monesti kokenut jaitestään neon aina semmoset kauhutuokiot menneet ohi. Varmaan suonenvetoa olleet tai mitä lie.

    • opihjwepj

      Kyllä olen huomannut että on hyvätilaisuus kurkata näillä hoitsuilla ei juuri koskaan aluvaatteita. Olin joskus vuodepotilaana ja verenottajat tekivät töitää asennossa jos toisessa kivaa oli.
      Olisin huolissani missä säilytät kännykääsi kohta tulee 5G ja sen säteily arvot moninkertaiset nykyiseen verrattuna. Kaveri kuoli ajoi Taxia känny korvalla 20v ensin tuli korvanlehteen syöpa ja siit.... mullanalle.
      Kivessyöpä on lisääntynyt huomattavasti. Siihen sairastuneiden määrä on viisinkertaistunut Suomessa vuodesta 1980. Syöpäjärjestöjen mukaan uusia tapauksia vuonna 1980 oli 33, kun vuonna 2016 niitä oli jo 163.

    • pölijä

      Jos olisin viiccotolgulla peljännyt kivessyöpää ja sitten saisin heppi tanassa terkkariskan ejessä kuulda, ettei olekaan minulla sitä, niin tuskin silloin paljon miettisi onx tää nyt yyberin noloa. Mieluummin sitä naislääkärin seurassa kokee seissokin, kuhin miesitohtorin äärellä

    • häpeä

      Vieläkö oppilaiden kivekset tutkitaan pakolla? Meillä ainakin 2 kertaa yläasteen aikana terveydenhoitaja-täti sorkki kaikki pojat tarkastaakseen, ovatko pallit laskeutuneet. Vieläkin on vähän sellainen olo, että minulle tehtiin seksuaalista väkivaltaa. Vaikka tiedän, ettei niin saisi ajatella ja hän teki vain työtään.

      • egfsewg

        Oliko etes hyvännäköinen ja pehmeäkätinen hoitaja?


      • Työkin voi olla väkivaltaa. Väkivalta taas voi olla oikein. Ja työ voi olla väärin.
        Ajatuksesi ei siis liene väärä.


    • onkolimaa

      pakkohan ne on tutkia tutkitaanhan tyttön emätinkin ihan sormituntumalla

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      92
      1826
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      85
      1272
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1133
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      76
      1017
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      105
      919
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      57
      853
    7. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      762
    8. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      761
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      47
      701
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      683
    Aihe