Osaatteko suudella?

Haluisinpusutellanaista

Miltä tuntuisi suudella kohdettasi ?

23

586

    Vastaukset 23

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oliskiva

      pussata sen miehen kanssa. Painaa pää sen rintaa vasten ja kuulla sydämen pumputtavan.

    • Mutseeitulemunluo

      Siitä on pitkä aika kun suudellut sellaista miestä, jota kohtaan oikeasti syviä tunteita. Ne suudelmat ovat ihan erilaisia. Olisi yksi ketä tahtoisin pusutella joka päivä. Haaveilla voi, mutta mitä se olisi todellisuudessa?😚

    • jjiiiii

      Suutelin unessa häntä johon en enää voi tuntea mitään. Samassa unessa yksi toinenkin sanoi suoraan ettei tykkää suudelmistani toisen naisen kanssa.

      Vaikka se kaikki olikin unta niin olen niin helvetin rikki tästä kaikesta. En edes haluaisi tietää miltä se oikeasti tuntuisi, kun siinä olisi riski rikkoa ihmissuhteita.

      • Tiedäntunteen

        Oletko mies? Täällä kun on myös nainenkin välillä naista kaipaillut. Kumpi sitten oletkin, jotenkin kosketti tämä kirjoitus, koska itse voin tällä hetkellä samaistua tuohon tunteeseen.


    • tiedäntämän

      Suutelussa otetaan kohdetta toisella kädellä takapuolesta kiinni ja toisella yläselästä. Sitten työnnetään kieli kumppanin vatsalaukkuun tai niin syvälle kuin se menee ja tunnetaan kihelmöinti.

      • inkivääriä

        Justiinsa nuin. Ja sitten saatellaan ensiapuun, kun alkaa sinertää.


    • eiollaniinpitkällä

      Ja jos tilanne edistyy samaa vauhtia kuin tähänkin saakka niin odotuksesta voi tulla - mietin - tosi pitkä 😂🤣😭

    • Tosintiedänhyvänsuutelij

      Ei hoitoja suudella. Ei ole mitään kohdetta.

    • Hänenkanssaan

      Meinasin kuvailla tähän eräänkin tilanteen mutta.. Ei pysty nyt ajatteleen kun alkaa tekeen mieli seksiä

    • NtoN

      Haluaisin suudella häntä siten, että hänen huulipunat leviäisi minunkin huuliin ja huulten ympärille....

    • Kyllä vaan. En kestä edes ajatella.

    • ensuuteleikinä

      Hänellä miehelläni on todella kauniisti muotoutuneet huulet ja suudelma tuntuu, se tuntuu...se ei tunnu miltään.

      • vastaantähän

        Suutelisit ees joskus... edes ohimennen. Vaikka vain pusun poskelle jos ei muuta?


      • suutelensitten
        vastaantähän kirjoitti:

        Suutelisit ees joskus... edes ohimennen. Vaikka vain pusun poskelle jos ei muuta?

        Kyllähän sitä muuten pystyy, mutta suulle on vaikea, en tiedä miksi. Se vaatii kai antautumista.

        Yritän tänään kaikkeni, kaikki muu onnistuu kyllä. Jos virittäydyn tunnelmaan sitten. Yritän kielisuudelmia, kun kerran haluat. Hän ansaitsee kaiken hellyyden. Hellittelen häntä. Se kuuluu hänelle, olen hänen omaisuuttaan.

        Pidä peukkuja, että on romantiikkaa :)


      • vastaantähän
        suutelensitten kirjoitti:

        Kyllähän sitä muuten pystyy, mutta suulle on vaikea, en tiedä miksi. Se vaatii kai antautumista.

        Yritän tänään kaikkeni, kaikki muu onnistuu kyllä. Jos virittäydyn tunnelmaan sitten. Yritän kielisuudelmia, kun kerran haluat. Hän ansaitsee kaiken hellyyden. Hellittelen häntä. Se kuuluu hänelle, olen hänen omaisuuttaan.

        Pidä peukkuja, että on romantiikkaa :)

        Niinhän se taitaa vaatia.

        Kielisuudelma kuulostaa jo tuliselta.. haluaisin kyllä.

        En tiedä uskallanko pitää peukkuja.


      • suutelusta
        vastaantähän kirjoitti:

        Niinhän se taitaa vaatia.

        Kielisuudelma kuulostaa jo tuliselta.. haluaisin kyllä.

        En tiedä uskallanko pitää peukkuja.

        Tajusitkohan. Yritän rakastaa puolisoani :’( ja ajattelen ihan muuta. Minulta puuttuu rakkaus.

        Haluatko, että suutelen sinua? Suutelen jokaisessa kauniissa sanassa, johon vielä pystyn.

        Pidä peukkuja, että pääsisin tästä rakkaudettomuudesta. Löytäisin edes hitusen rakkautta ja lempeitä sanoja.


    • Otan miehen tiukkaan otteeseen ja imutan kuin monni ilman viiksiä.

    • Naine_n

      Nyt on ollut henkisesti raskaita päiviä, ja sen takia tunteet pinnassa.. Varmaan tippuisin polvilleni, jos häntä (miestä) pääsisin suutelemaan taas 😘

    • Tunnennämätuntemiset

      Harvemmin tunnen mitään kummoista, tunnen votkan maun suussani, tunnen että ilta on lopuillaan, tunnen että huomenna on rapula, tunnen että väsymys on kova, tunnen että selviän siitäkin, tunnen että selviän tästä suutelijastakin lisäämällä sen hylättyjen listalla puhelimeen, tunnen, että on mahdollista vielä kadota ennen kuin joku pyytää puhelinnumeroa, tunnen että hetkonen puheli pärisee kesken suutelun, herää tunne että olen suudellut jotakuta muutakin taannoin, tunnen että on aika poistua, tunnen halua suudella taksikuskia, tai ohimenevää sheriffiä, sit tunnen taas että voisinpa suudella sitä hyvää suutelijaa, seuraavaks suutelen kotioveani, ja tunnen kuinka suutelen votkapulloani.

      • Beentheredonethat

        Samalta se aina tuntuu. Votkapullonkin suutelu on tunteikkaampaa kuin jonkun miehen. Poislukien viimeisin hyvä suutelija. Oli muuten niin hyvä että ihan yllätyin. Onko yllättyminen tunne.


    • Hyvältä se varmaankin tuntuisi niin. Se voisi olla näin pitkän odotuksen jälkeen täydellistä. Vai mitä mieltä nainen olisi siitä?

      • Sitä se voisi hyvinkin olla hänen kanssaan. Kukaan ei ole koskaan suudellut niin että menisi jalat alta. Hänen suudellassa niin varmaan kävisi.


    • Varovasti_

      Varmaan lähtisi taju ..
      n>m

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      60
      1691
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      366
      1179
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      138
      963
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      15
      811
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      632
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      608
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      568
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      55
      567
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      508
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      47
      495
    Aihe