öljyvalo palaa vaikka öljyä on

öljyvalo alkoi palamaan jo toista kertaa 3vk sisään ja lisäsin öljyä mutta valo ei lähde pois, viimeksi valo sammui öljyä lisättyäni. Mistäköhän johtuu? öljyä on tarpeeksi. Voiko skootterilla ajaa vaikka valo palaa?
2364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Öljypaine antura pimeä ei muuta ku hanaa!

Äänestä

Toivon mukaan, ettei pumppu sentään?? Mitäs jos olikin, ja annoit luvan ajaa? niin, eihän se sulta pois ole, jos joku uskoo suolen neuvoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skootteriih kirjoitti:

öljyvalo alkoi palamaan jo toista kertaa 3vk sisään ja lisäsin öljyä mutta valo ei lähde pois, viimeksi valo sammui öljyä lisättyäni. Mistäköhän johtuu? öljyä on tarpeeksi. Voiko skootterilla ajaa vaikka valo palaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu