Erektiolääkkeiden sivuoire

Onko muilla tullut viagrasta tai cialiksesta sivuoireeena vatsavaivoja? Maha möyrii ja on kuin pahinkin turistiripuli seuraavana päivänä. Päänsärkyä ja punotusta tms. yleisesti mainittuja oireita ei ole.
1240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eipä juuri. Alkuun oli hyvin lievää päänsärkyä ja vielä lievempää nenän tukkoisuutta.

Nyt ei oikeastaan ole ollut mitään sivuoireita. Sildenafilia oöennkäyttänyt 50-100 mg annoksin. 50 toimii ok, 100 mg vähän pidempään.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


3-minuutin-muna kirjoitti:

Onko muilla tullut viagrasta tai cialiksesta sivuoireeena vatsavaivoja? Maha möyrii ja on kuin pahinkin turistiripuli seuraavana päivänä. Päänsärkyä ja punotusta tms. yleisesti mainittuja oireita ei ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu