Aprilia sx 50 factory 2018?

Mietin aprilia sx 50 factoryn ostoa niin onko tietoa paljonko kulkee vakiona ja kuinka saisi kulkemaan 55-60 ilman että poraa putken kureja?
3568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta tehoputki vakion tilalle niin ei tarvitse porailla vakiota...

Äänestä

Kulkee sen 45-50 ja et saa kulkemaan 60 poraamatta kuria.

Äänestä

vakio suuttimena on 68 vaihda se 85 ja ota kaasarin reikälevy pois jonka jälkeen kulkee 52km/h.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jöööö kirjoitti:

Mietin aprilia sx 50 factoryn ostoa niin onko tietoa paljonko kulkee vakiona ja kuinka saisi kulkemaan 55-60 ilman että poraa putken kureja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu