Nänniarkuus.. Pikaisesti apua...

Mihin ihmeeseen voi liittyä nännien arkuus? Välillä niitä ihan särkee, mutta muuten ei voi edes koskettaa ilman että alkaa särkeä. tätä on jatkunut viikon, ja menkat ei varmasti ole syynä.. Tarviisin pikaista apua.
3422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vaatteen materiaali tai pesuaine voi ainakin aiheuttaa moista.

Äänestä

mulla tuo oli ensioire raskaudesta... Siis hieman ennen kuukautisten alkua rinnat oli tosi arat.

Äänestä
  • Niin se on ollut kyllä kanssa mielessä. Mahdollista toki on, tosin hyvin epätodennäköistä mutta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Justitia kirjoitti:

Mihin ihmeeseen voi liittyä nännien arkuus? Välillä niitä ihan särkee, mutta muuten ei voi edes koskettaa ilman että alkaa särkeä. tätä on jatkunut viikon, ja menkat ei varmasti ole syynä.. Tarviisin pikaista apua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu