...pentujen omistajia täällä palstalla? Meillä on ruskea Larinkallion Fasupala, aivan ihana "suklaapala" onkin.
Onko 18.9.05 synt. Larinkallion...
11
1699
Vastaukset
- mahdotonta
omistaa tuolloin syntynyttä pentua, näin helmikuussa : )
- fasu
...missähän ajatukseni olivat. Tarkoitin tietysti viime vuotta eli 18.9.2004 syntyneitä pentuja. Olisi kiva löytää Fasupalan sisarukset.
Kiitos huomautuksestasi!- Kertomus
Paras tietämäni Larinkallion nimi on Caccacasa tai Caccacaca, en muista kummalla tavalla oli kirjoitettu mutta kuitenkin :> On jo vuosia, vuosia vanha koira ainakin.
- Kertomus
Paras tietämäni Larinkallion nimi on Caccacasa tai Caccacaca, en muista kummalla tavalla oli kirjoitettu mutta kuitenkin :> On jo vuosia, vuosia vanha koira ainakin.
- Riikka-Liisa
Kertomus kirjoitti:
Paras tietämäni Larinkallion nimi on Caccacasa tai Caccacaca, en muista kummalla tavalla oli kirjoitettu mutta kuitenkin :> On jo vuosia, vuosia vanha koira ainakin.
alias Ahti kuoli jo vuosia vuosia sitten. Olikohan '95 tai '96... muista en tähän hätään...
- fasu
nimi oli Coittoniecca, samoja sisaruksia varmaankin kuin tuo Caccacaca, päättelisin ainakin alkukirjaimesta, että olivat C-pentuetta. Naurattaa vieläkin itseä tuo vuosi virhe. Voi tosiaankin olla vaikea tietää tulevista pentueista, hih!
- Riikka-Liisa
Caccacasa on Larinkallion ensimmäisestä C-pentueesta. Coittoniecca kuuluu toiseen c-pentueeseen (kuin myös Caljacory, Cicari-Cacari, Cascunoncirjava... täysin varma en ole kirjoitusasusta...). Uusin (kolmas) C-pentue taitaa olla vuodelta 2003.
- hilfan
Ei oo...Mut Meil on Nöffi jonka isä on Larinkallion x-synytx-Pertti
- fasu
meidän koirilla. Onko koiruuteenne minkä ikäinen?
- hilfan
fasu kirjoitti:
meidän koirilla. Onko koiruuteenne minkä ikäinen?
En tiiä kysyitkö Fasu multa mut meijää Wood-Bear Jethro-Tull alias Mörri täyttää 20. päivä tätä kuuta 6kk.Äiti on Wood Bear Idaho-Ida
- madonna
madonna nöffi etsii uros nöffiä... värillä ei väliä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011591
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581011Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85912
- 61896
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11770Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t266766Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75717Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61712Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342711