Tässä mietiskellyt parikymppinen nainen että mistä tietää pitääkö naisista oikestai vai onko se vaan kokeilunhalua?
Tälläistä ei ole ennen tapahtunut ja tämä tuli kuin puskista. En ole ihastunut kehenkään ,vaan pikemminkin olen alkanut katsoa naisia eri tavalla.
Tuntuu jännältä ja kiinnostavalta mutta samalls ahdistavalta kun ei näin ole ennen käynyt.
Miten tämän asian kanssa pääsee selville vesille?
Mistä tietää
2
233
Vastaukset
- Woop
Olen itse paininut saman asian kanssa. Itsekkin reilu pari kymppinen ja ongelma on sama. Miten olet edennyt asian kanssa?
- Kakskymppinen_bi_nainen
Monilla se kai alkaa parikymppisenä. Aivot kehittyvät vielä 25 vuotiaaksi saakka. Seksuaalisuus on myös likvidi asia; joskus miehet kiinnostavat enemmän, joskus taas naiset. Paras tapa on edetä tuossa uudessa tilanteessa makustelemalla näitä tunteita ihan rauhassa. Kokeilee vaikka fantasioida jostain kivasta naisesta, päiväunet on kivoja ;) Ei kannata kiirehtiä mihinkään fyysiseen ennen kuin sopiva tyyppi, jonka kanssa voi edetä omassa tahdissa, tulee vastaan.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944791Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353076Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471199
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981