Näyttää vielä keskisormea ihanalle bemarikuskille.
https://youtu.be/g8LHMtvNdPA
BMW-miehelle kiukutellaan
14
221
Vastaukset
- Hyundai.Joni
Minä näytän aina kyrpää.
- SipsuttajatVikisee
Siitä ne BMW”miehet” tykkää.
- Hyundai.Stondis
SipsuttajatVikisee kirjoitti:
Siitä ne BMW”miehet” tykkää.
No mitä sitten? Niin sinäkin tykkäät.
- kasvunpaikka
Älynjuhlaa, hyvä pojat.
- NoloaJonnet
Jonnet kadehtii varakasta menestyjää.
- NoloBmwJonne
No ehdottomasti 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
- BmwPentit
Nuoret jonnet vetää aina puoleensa noita bmw "miehiä", kuten taas tuli todistettua.. Himot ne on hiirelläkin, kuten sanotaan :)
Bemarikuski oli varmaan näitä kotipoliiseja, joka yritti pysäyttää punaista päin ajaneen motoristin. Motoristin kiilaamiset olivat selvästi liikenneturvallisuuden vaarantamista.
- YliJaAli
Kyllä sellainen punaisiin ajanut sietääkin saada kunnon opetuksen.
YliJaAli kirjoitti:
Kyllä sellainen punaisiin ajanut sietääkin saada kunnon opetuksen.
Oli tosi hyvin opetettu. Motoristi näytti sitten videon lopuksi keskaria bömärikuski-opettajalle. Bömäristin pitäisi saada kutsu Linnan juhliin tästä liikenneturvallisuutta kohentaneesta uroteosta.
- SalenBailuihi
E220_CDl kirjoitti:
Oli tosi hyvin opetettu. Motoristi näytti sitten videon lopuksi keskaria bömärikuski-opettajalle. Bömäristin pitäisi saada kutsu Linnan juhliin tästä liikenneturvallisuutta kohentaneesta uroteosta.
Tiedä sitä vaikka saisikin. Siinähän katselet sitten kotisohvalla.
SalenBailuihi kirjoitti:
Tiedä sitä vaikka saisikin. Siinähän katselet sitten kotisohvalla.
Satiiri ei tietysti kaikille avaudu, mille ei joidenkin kohdalla voi mitään.
Linnan juhlia katsoin joskus lapsena, kun en paremmastakaan tiennyt. Nykyään en sellaiseen aikaani haaskaa.
- Muahhaahhahahahhaa
Bmw "mies" himoitsi nuorta kundia, v***tti varmaan kun ei saanut nuoren motoristijonnen persettä... :) Siksi yritti ajaa päälle..
- Jereeeh
Helvetin ruma kori toi GT Bemari, on kyllä pilannut hyvin mainettaan muotoilussa Bemari tuolla korilla, yrittänyt tehdä jotain ''Crossoveria'' siinä onnistumatta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2699922IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3187116Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?841848Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1061514Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61471- 1091181
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751129Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin47936Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24790MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752