Anopin lahja

Justme80

"mitä sinä haluat syntymäpäivälahjaksi?", luki rouvan lähettämässä viestissä, mikä näkyi puhelimen lukitusnäytöllä push viestinä. Olin sillä hetkellä ajamassa kohti anoppilaan yksin hakemaan halkokuormaa omaan varastoon talveksi. Pyyhkäisin puhelimen lukituksen auki ja avasin viesti sovelluksen näytöstä olevalla napilla ja alkoin ajaessa kirjoittaa. Kirjoitin vain että:" sitä mitä olen monta kertaa jo halunnut, rauhaa sekstailla ja voisimmeko kokeilla sun peppua lopultakin?". Painoin lähetä nappia ja heitin puhelimen viereiselle penkille.

Saavuin anoppilaan ja peruuttelin peräkärryn liiterin eteen. Nousin autosta ja avasin kuomun. Anoppini, Saara huikkasi että tule kahville ensin. Oli helteinen keli ja lämpöä 30 varjossa. Anoppi oli pukeutunut lyhyeen hameeseen joka ylsi reisien puoleen väliin. Tiukka vartalon myötäinen hihaton toppi teki kyllä selväksi että 60-vuotias anoppini oli kadehdittavan hyvässä kunnossa. Ilmeisesti ilma oli sen verran lämmin, että hän oli jättänyt rintaliivit pois päältä, nännit paistoivat selkeästi läpi ohut kankaisen topin.

Istahdin pöytään ja Saara kaatoi mukiin kahvia ja oli nostanut pullaakin pöytään. Nappasin pullan palasen ja siemasin kahvia. Appiukko kuorsasi sohvalla.
"otanko puita samasta paikasta mistä aikaisemmin?" kysyin.
"ei kun ota nyt tuolta liiterin takapuolelta." Saara vastasi.
Juttelimme niitä näitä ja ihmettelin kun Saara katsoi aika kiihkeinkin silmin välistä ja selkeästi kosketteli itseään ohi mennen kädellään. Nousin pöydästä ja peruuttelin auton niin että kärryn peräpää oli liiterin takana.

Nakkelin liiteristä halkoja kärryyn ja vaikka paikka oli varjossa oli pakko heittää t-paita pois. Kuulin kuinka ulko-ovi kävi ja appiukko tuli viereeni tupakoimaan.
"moi, tulisin auttaa, mutta rouva käski hakea ruokatarpeita kaupasta ja kello on jo niin paljon että joudun lähtemään kylälle asti."

Matkaa kylälle oli 60 kilometriä suuntaansa, joten olisin varmaan jo saanut kärryn täyteen ja varmaan lähtenytkin kotia kohti ennenkuin appeni tulisi takaisin.

" OK, ei se mitään, aja varovasti ja varo niitä perhanan poroja.." vastasin.

Kuulin kuinka appeni lähti. Jatkoin puiden nakkelua ja melkein säikähdin kun anoppi oli samalla hiljaa hiipinyt nurkalle.

"tulin auttaa sinua, niin ei tartte yksin nakella halkoja kyytiin." Saara sanoi.

Käännyin liiteriin noukkimaan halkoja, tunsin kuinka käsi kosketti takapuoltani ja jähmetyin. Samassa minut kiskaistiin taaksepäin ja tunsin kuinka paljaat rinnat painautui kosteaa selkääni vasten. Kädet takaa kouraisivat etumustani ja kullini syöksähti löysissä college-shortseissa välittömästi pystyyn. Käännyin ja näin alastoman anoppini edessäni. Sanakaa sanomatta anoppini riuhtaisi shortsini nilkkoihin ja tarttui kovasta kullistani kiinni. Olin hämilläni ja samassa anoppini kumartui ja tunsin kuinka kuumat kosteat huulet imaisivat terskani päätä ja siitä upottaen kullini syvemmälle suuhun.
"mitä?" sain soperrettua, mutta kysymys muuttui nautinnon huokaukseksi anoppini imaistessa kulliani. Katsoin kuinka anoppini pää liikkui edestakaisin pitkin kulliani vartta, hennon märän imutus äänen kera.

Anoppini imi kulliani jonkun aikaa ja istutti minut halkaisu pölkyn päälle joka oli liiterin seinän vieressä. Samassa hän nousi hajareisin syliini ja ohjasi syljestä märän kalun sisään. Anoppini oli märkä ja hän aloitti ratsastuksen litinää, kiihkeä hengityksen säestämänä. En jäänyt toimettomaksi vaan tartuin anoppini selkään ja kiskaisin kovan nännin suuhun. Anoppi huokaili ja hänen hengityksensä kiihtyi. Saara otti minut lujaan rutistukseen ja imaisi kullini syvälle sisään. Tunsin kuinka hengitystä pidättäen anoppini tärisi sylissäni ja kuinka märkä pillun sykki kullini ympärillä anopin huokaillessa korvaani.

Hetken kuluttua anoppini nousi hieman ja siirsi itseään lähemmäs minua. Hän tarttui liukkaasta kullistani kiinni ja alkoi laskeutua uudestaan sen päälle. Tunsin kuinka kullini solahti tiukasta reiästä sisään. Saara aloitti ratsastuksen uudestaan. Voihkien hän liikkui ylös alas.

Nostin anopin sylistäni ja käänsin perseen itseäni kohti. Anoppi nojasi etukumarassa vasten liiterin seinää työntäen takapuoltaan vasten kulliani. Taivutin kullini vartta alaspäin ja työnnyin sisälle perseeseen. Aloitin rajun työntelyn ja anoppi huokaili, huokaili.

"kohta tulee!"
"Anna tulla!" anoppi päästi huokailujen lomasta.

Orgasmini oli valtava ja tärisytti koko kehoani kun kullini sykki lastinsa syvälle anopin sisälle. Annoin kullini rauhassa vavahdella loppuu. Hitaasti vetäydyin ulos anopin takapuolesta spermaa vanan seuratessa. Anoppini nousi seisomaan ja spermaa valui pitkin hänen reisiään. Hän kääntyi halasi ja kuiskasi korvaani.
"tätähän taisit syntymäpäivä lahjaksi toivoa." vinkaten silmää. Puhelimeni piippasi ja push ilmoituksessa luki vaimoltani, "mitä haluat lahjaksi?", siinä samassa huomasin että aikaisemmin lähettämäni viesti olikin mennyt anopille eikä vaimolleni...

2

7701

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Penssseli-setä

      Hyvä tarina. Jos sinulle tulee joskus riitaisa ero vaimosi kanssa niin voit kuittailla hänelle että äitisi oli parempi persepantava!

      • Lastireijästä

        Anoppi päästi perseen lastinsa pitkin reisiään. Hetken kuluttua anoppini nousi ja siirsi itseään hieman, vanan seuratessa. Anoppini nousi seisomaan ja huikkasi että "kohta tulee takapuolesta kosteaa vasten liiterin seinää !" Anoppini sykki lastinsa tiukasta reiästä liiterin takana pölkyn päälle. Olin hämilläni ja samassa anoppini kumartui ja näin kuinka kuumat kosteat syöksähti anopin perseen reiästä. Pyyhkäisin anoppini perseen ja peruuttelin auton kylälle asti.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      130
      3510
    2. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      128
      2556
    3. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      24
      2106
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      14
      1984
    5. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      24
      1580
    6. Mitä tapahtuu?

      Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
      Outokumpu
      29
      1570
    7. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

      Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1545
    8. Murtautuminen uimahalliin

      17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?
      Kiuruvesi
      30
      1001
    9. siis ihan oikeesti

      Tämä on naurettavaa
      Ikävä
      87
      952
    10. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      64
      906
    Aihe