Hyvä Suomi24:n lukija. Olet varmaan itsekin huomannut, että palstalla on mielipuolinen ylläpito! He rajoittavat vapaan kansamme sananvapautta törkeästi! Asialliset viestit poistuvat salamana, jos ne eivät satu miellyttämään ylläpitoa. Tämäkin ketju varmasti pian poistetaan! Nouskaamme siis kapinaan!
Nouskaamme kapinaan!
9
203
Vastaukset
Valta kansalle! Me vaadimme mehua ja kakkua! Klink klonk!
Mutta tarkemmin miettien hyvä idea. Tarkentaisit vain, miten tämä kapina tulisi toteuttaa.
- Kapinajohtaja
Tarvitaan suunnittelutiimi! Tai sitten vain uhataan perustaa Suomi48! Sananvapautta puolustava keskustelupalsta!
Kapinajohtaja kirjoitti:
Tarvitaan suunnittelutiimi! Tai sitten vain uhataan perustaa Suomi48! Sananvapautta puolustava keskustelupalsta!
Hieno idea. Vähän kuin sipulikanava, mutta ilman huumekauppaa ja lapsipornoa, niin ei rikospoliisi pääse kaatamaan tällä kertaa.
Kertoisit myöskin, minkä suuntaista tämä ns. mielivalta on
- Kapinajohtaja
Sananmukaisesti MIELIvaltaa. Sääntöjenkin mukaiset viestit poistetaan, jos ne eivät sovi moderaattorin maailmankuvaan!
Niin, syrjiikö ylläpito isämmaam kansan syviä rivejä vaiko kehtaako poistaa liberaaleja ihan viattomia heterovihakommentteja? Olisihan sääli mikäli he olisivatkin sinun kuplasi puolella, ja päättäisit sitten ihan sattumalta, että on internetissä tärkeämpiäkin ongelmia, joille tosin et tee mitään....
- Jaajaajaa
Kannatan kapinaa syvästi
- Kapinajohtaja
Hyvät ystävät, olemme voiton puolella! Ylläpito on palauttanut poistettuja viestejä! Eläköön voitto!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait269948Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768