Aahh juntti bileet ohi

Voi huokaista vuodeksi
27553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Aaah. Luojan kiitos. Kusilahkeet häviävät taas katukuvasta.

Äänestä

meikäläien on yhä tälä ralliritin varrlella asuntoautoam paku kanssa,,,,,,

baltiajan tuomiasia on yhä jäljelää täyty juopda loppumn

Äänestä
  • Hyvä juttu ja pari päivää niin ovat vieneet lutakosta rojunsa pois, eiköhän tuo koko ralli katoa kun nuo kiertelevät holistit heittää veivinsä. Nuorempia nuo ajelut ei suuremmin kiinnosta, jokunen kiinnostunut amis lippalakkipää ei tuota hommaa elätä.

    Äänestä

  • Ja tuolla korvessa taitaa suurin osa olla niin päissään jottei muista koko ralleista mitään kun auto hurahtaa ohi..

    Äänestä

Amispelletkin rauhoittuvat nyt liikenteessä.

Äänestä
  • Eikä rauhoitu sama törttöily jatkuu

    Äänestä

  • Amikset ei koskaan rauhotu!!! Nytki menin GTi Golfilla Stadiin koko matkan avg 140 km/h!!! Samoin Support Teamit mm Turusta, Lahesta yms

    Amikset rules 4ever!!!!

    Äänestä

  • Mihin helvetin stadiin Ai hesaan vai??

    Äänestä

  • Samanlaista nimivääntelyä kuin vaikka Manse tai Rollo. Ja mitä näitä on. Hämpton.

    Äänestä

Summa summarum, Otto Näcci voitti ja metsäläiskansa sai nähdä japanilaisia ihmisiä. Kaikki hyvin ja sienimetsään.

Äänestä

Ei ole vielä ohi junttijuhlat, nyt sitten nähdään liikenteessä ja etenkin Vaajakosken motarilla näitä juntteja jotka kuvittelevat olevansa nesterallikuljettajia.

Äänestä
  • Kyllä joutu tänään yhden älypään perään poliisit soittamaan kun leikki itsemurha kanditaattia.. Taisi finninaamalta kortti lähteä hyllylle..

    Äänestä

Parempi tapahtumana MM-ralli Jyväskylässä kuin esim. kaljakellunta

Äänestä
  • Heh heh ihan sikailu bileet ne on rallitkin suurin osa käännää rallien ajan. Ei kyetä mitään kattoon kun pämpätään aamusta iltaan.. Keskusta oli kuin kaatopaikka näiden possujen jäljiltä..

    Äänestä

  • Tourujoelle pitää saada kaljakellunta!

    Äänestä

Oikeastaan koko mm-rallisarja voitas ajaa suomessa eli joka kuukausi rallit täällä.

Äänestä

Käykääs kattomas bilteman parkkiksella kuinka jäi eilen illalla mustaa raitaa kun kävin audi A3 vähän polttamassa kumia!

Äänestä
  • Niih äidin tissiposki menee pimeällä hurjastelemaan

    Äänestä

  • Ihan paska pikkuruinen kosla on tuo A3, enpä kehuis

    Äänestä

  • AudiA7Kuski kirjoitti:

    Ihan paska pikkuruinen kosla on tuo A3, enpä kehuis

    JOo mut mun audi A3 on tuunattu pikkuisen hienoksi, madallettiin viime talven aikana, maalattiin keltaiseksi ja löytyy hiilikuituosaa pikkuisen enemmän kun jostain köyhän A7 audista.

    Äänestä

  • Niih siellä se isin pikkunen on kovaa jätkää niin kauan kun kortti lähtee hyllylle.

    Äänestä

  • läskipalaa kirjoitti:

    JOo mut mun audi A3 on tuunattu pikkuisen hienoksi, madallettiin viime talven aikana, maalattiin keltaiseksi ja löytyy hiilikuituosaa pikkuisen enemmän kun jostain köyhän A7 audista.

    Amisnäppynaaman rakenteluja...

    Äänestä

  • Kunnon suhari mitään ajokortteja tarvi.

    Äänestä

aijai onko Hessu Hopon ja Liin viher sittiäiset vattuuntunu?
Jyppilälle ISO kiitos mahtavasta rallista
2019 tulemme taas

Äänestä
  • Juntit rulaa ja housuissa kuraa äippä oottaa kotona vellin kanssa.

    Äänestä

  • Voevoee kirjoitti:

    Juntit rulaa ja housuissa kuraa äippä oottaa kotona vellin kanssa.

    Minultapa pääsi äsken piaru

    Äänestä

  • Ja minulta lenti ku varpusparvella pönttö tutisi liitoksistaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Huhhuhiuh kirjoitti:

Voi huokaista vuodeksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu