CHECK-merkkivalo ongelma.

Hei.
Apua pyydän.

Auto on nissan almera vm 1998.

Check merkkivalo vilahtaa käynnistyksen yhteydessä nopeasti. Sammuu heti kun auto on käynnistynyt.

Kellään tietoa syytä miksi check-merkkivalo vilahtaa käynnistyksen yhteydessä?

Nimimerkki: Huolestunut.
2229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

CHECK merkkivalo chekkaa että CHECK merkkivalo toimii, ja sitten tarvittaessa CHECK merkkivalo syttyy pysyvästi ja on aika chekata mikä on vialla.

Äänestä

Jotain piileevää vikkoo on odotetvissa, kun kerran vilauttaapi. 🤓🤣🤠🤥

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Selvyyttäasiaan kirjoitti:

Hei.
Apua pyydän.

Auto on nissan almera vm 1998.

Check merkkivalo vilahtaa käynnistyksen yhteydessä nopeasti. Sammuu heti kun auto on käynnistynyt.

Kellään tietoa syytä miksi check-merkkivalo vilahtaa käynnistyksen yhteydessä?

Nimimerkki: Huolestunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu