Kotouttaminen onnistunut

Kaksi somali?jätkää smarketista tullessaan nakkelivat kaikki roskat tuulen vietäväksi. Roskis metrin päässä. Paskanruskeassa 740: n raadossa ähöttävät lippispennut pysähtyivät tienlaitaan tyhjentämään traktorista roskat tielle. Vehkeessä palaa parkit yötäpäivää. Vissiin coolia?
1302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tässä yksi päivä 123 korimallin mersu, kotimainen nuoriso ajeli, nakkeli kattoluukusta roskat ajaessa pihalle. Idiootteja...no mersu-kuskit harvemmin on nitä terävimpiä kavereita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mätäpaiseet kirjoitti:

Kaksi somali?jätkää smarketista tullessaan nakkelivat kaikki roskat tuulen vietäväksi. Roskis metrin päässä. Paskanruskeassa 740: n raadossa ähöttävät lippispennut pysähtyivät tienlaitaan tyhjentämään traktorista roskat tielle. Vehkeessä palaa parkit yötäpäivää. Vissiin coolia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu