Koripalloporukka kuuleman mukaan jakautunut ainakin kahtia ja osa on uutta seuraa väsäämässä Koivistoon? Onkohan kellään ns. sisäpiiritietoa?
Huiman ongelmat jatkuu?
Mattinen
10666
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Taitaa pitää paikkansa. Huonosti hoidettu seura nukkehallituksineen ja vanhoine kaunoineen. Kaikki on mahdollista.
Kokkelia nokkaan siitä se lähtee
Onneksi juniorijalkapallon vanhemmilta kerätään rahaa joka ei ohjaudu junnuille vaan tähän koripallovöyhötykseen. Hävetkää.
Juniorijalkapalloilijoilta kerätyt rahat menevät juniorijalkapallopäällikön palkan maksuun. Ei koripalloilijoille!
Eikö se homma talkoilla pyörikkään!!! Minä kun luulin...
Ei todellakaan, vai mitä junnuille on hommattu kioski yms rahoilla. Itse saa maksaa kaiken ja vähän yli.
Koripallojaostossa kaikki hyvin?
Koripallon sekoilut sekoitetaa jalkapalloon, lopettaaka jo!
Jalkapallotoiminnassa olisi paljon opittavaa myös koripalloilijoille. Tsekatkaa vaikka harrastajamäärien kehitys viomimeiseltä viideltä vuodelta.
Pallonheittäjiä kuulemma karkailee mm laukaaseen??? Mikä mättää?
Valitettavasti se että jos jotain yritetään tuossa seurassa tehdä vähän uudella lailla ja suunnitelmallisesti niin heti on joku oman nenän tuijottaja masinoimassa vastarintaa. surullista.