Oon 15v tyttö ja mun veljen kaveri tuijottaa kokoajan mun tissejä. Pitäiskö mun näyttää ne sille va meneekö sen hormonit ihan sekasin? Eihän ne katsomisesta kulu ja voisin antaa koskeakin.
Pikkuveljen kaveri tuijottaa
17
4899
Vastaukset
- Siouxiemiuxie
Joo sanon suoraa, ja läväytä ne esille nii ei varmana enäö tee nii.
- hinaus-apu
riippuu minkä ikäinen se kaveri on
- ggggf
Sano et hankkii omat ;D
- Joooxd
Jos näytät niin kerro miten tilanne eteni ja mihin johti
- kokoajan
Tietenkin näytät myös pikkuveljelle.
Anna koskettaa vain jos itse sitä haluat. - fdhffh
Kyllä minähi 12 tai 13-vuotias ollessani muuannen kesäpäivän muistan menneen siihen, että tuijotin 5 v mua vanhemman serkkuni tissejä. Siis en tuijottanut tissejä 5 v vaan se serkku oli sen verran vanhempi. En tiiä huomasko se.
- Anonyymi
Kyllä se huomasi. Tytöt huomaa kun niitä tuijotetaan.
- Näytä
Näytävaan kaikkille ;)
- Anonyymi
Kokeile sellaista leikkiä, että kesällä menet uikkareissa oman sänkysi päälle nukkumaan ja jätät huoneesi oven auki etkä herää, jos se tulee katsomaan sinua. Ehkä se rauhoittuu siitä.
- Anonyymi
No näyttä tietysti ja annat kosketellakkin. Sinulla on siis sen verran isot rinnat että ne keräävät huomiota ja poikia jo selvästi kiinnostaa se mitä paidan alta löytyisi. Kun ne kerran saavat katsella, koskettaa ja ehkä lipaista/imeä niin sen jälkeen teillä on yhteinen salaisuus. Ja pojat voi ruveta keskenään vertailemaan rintojasi muihin näkemiinsä rintoihin. Joka tarkoittaa että sinun voittaa aina, koska niihin on päässyt koskemaan.
- Anonyymi
Kun olin 13-vuotiaana käymässä serkkujeni luona, nukuimme kesällä ullakolla siskonpedissä. 17-vuotias tyttöserkkuni riisui paitansa ja rintaliivinsä sekä farkkunsa ujostelematta ennenkuin pani yöpuvun päälleen. Katselin siinä puolihämärässä (vinnillä ei ollut sähköjä) hänen rintojaan. Alkoi seistä.
- Anonyymi
veditkö hirren rakoseen sit kuivat kun ne nukahti?
- Anonyymi
Voi tätä moraalittomuutta. Tissit ovat paholaisen houkuttimet. Olet matkalla kadotukseen.
- Anonyymi
Kun huomaat että hän tuijottaa sinun rintojasi, kysy kaikkien kuullen onko rinnoissani jotain vikaa kun niitä tuijotat koko ajan. Yleensä loppuu siihen. Hän on murkkuiässä jolloin hormoonit meinaa ottaa vallan järjeltä. Mutta huumori on paras lääke noin alkuun.
- Anonyymi
Hyvä neuvo, kun vaan tytöt uskaltaisivat sitä tuossa tilanteessa noudattaa. Mutta aloittaja on nyt jo 18-vuotias ja lienee selvinnyt kuvaamastaan tuijotusongelmasta tavalla tai toisella. Ehkä hän on tosiaan näyttänyt tissinsä tuolle kaverille. Ehkä siitä on alkanut romanssi, ja he ovat nyt kihloissa. Häät on jo sovittu pidettäviksi ensi vuonna. Ja sitten perhe alkaa kasvaa. Näin he elävät onnellisina elämänsä loppuun asti.
- Anonyymi
Jops menisit täältä nuoret palstalta pois perv*ilemasta ja jakelemassa seksinovellejasi.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708