Olaan kavereiden kanssa lähdössä lauantaina laivalle. Kyseessä on niin sanotusti "poikien matka". Ollaan kaikki naisten kanssa seurustelevia kundeja. Mulla vaan olisi sellainen haave, että olisi kiva päästä joskus kokeilemaan pikku kännissä touhuilua kundin kanssa. En edes tiedä miltä se tuntuu, mutta kiinnostaa kuitenkin. Kaiken tietenkin toivoisi tapahtuvan salaa kavereiltani. Näillä haaveilla mennään kohti lauantai-illan baltic-risteilyä. Toivottavasti laivalla on hyvä meno.
Tekisi mieli
Marko33EM
4
404
Vastaukset
- sama_kiinnostus
Oispa kiva kuulla kuinka kävi :)
- mies1985
Voin sanoa että kyllä nää kokemukset kannattaa selvinpäin kokea kun ne kohdalleen osuu.Humalassa seksi ei kannata,ei miesten kesken eikä naisen kanssakaan.Seksistä voi nauttia ihan selvimmin päin,tiedän kokemuksesta.Ja syytä olla selvillä molemmilla jos vain yhden yön juttu kyseessä.Ja tietty aina syytä muistaa kondomi varsinkin vieraan kumppanin kanssa,siksikin syytä olla selvinpäin!
Pari lapulaasta on kans menos ja ne on kovia lussuttamaan munaa
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275