Variaattori vinkuu....

Mistä voisi johtua kun vari ruvennut ääntämään kun löysää kaasun ajosta? Kylmänä myös vikisee tyhjäkäynnillä. Vasta vaihdettu perä öljyt ja vari puhdistettu liikkeessä. Ei ollut hihnassa vikaa minkä näkisi silmällä. Kymco 200 kyseessä.
33105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kytkin/hihna luistaa laita vaihtoo ne

Äänestä

Hihna saattaa luistaa, mutta jos se muuten ei temppuile niin tuskin siinä mitään vikaa on

Äänestä

Jo vinkuu tallissa seisoessaan veikkaan hiiriä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kymcojnskö kirjoitti:

Mistä voisi johtua kun vari ruvennut ääntämään kun löysää kaasun ajosta? Kylmänä myös vikisee tyhjäkäynnillä. Vasta vaihdettu perä öljyt ja vari puhdistettu liikkeessä. Ei ollut hihnassa vikaa minkä näkisi silmällä. Kymco 200 kyseessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu