En oo mikkään robotti,

VAAN PALSTAN PÖLJÄ SKEPTIKKO PÖLISIJÄ
7289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Palstan skeptikko ylitti taas itsensä tyhmyydessä.

Äänestä
  • Tiedettähän se skepo on kertonut toistelevansa!

    Äänestä

  • Ovatko skeptikot tieteellisiä?

    Äänestä

  • Ihmettelijä kirjoitti:

    Ovatko skeptikot tieteellisiä?

    Skeptikot eivät tiedä tieteestä mitään.

    Äänestä

Katohan , olet jo vastannut itsellesi eri persoonissasi 4 kertaa.

Äänestä
  • Tyypillistä teille roboteille, että ette
    osaa edes laskea.
    Sulla on 4 eri robottipersoonaa ja siksi et koskaan tiedä, että mikä robottipersoona hallitsee sinuu.
    Olet skitsofreeninen robottipersoona.

    Äänestä

Ketjun aloittaja on aivan selvästi palstaa terrorisoiva
BSHunter !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PölisäSkeptikko kirjoitti:

VAAN PALSTAN PÖLJÄ SKEPTIKKO PÖLISIJÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu