Karhisen työryhmän lopputulos

Karhisen työryhmä hakee kaupalle ja viljanostajille pysyviä 500 miljoonan euron lisätuloja
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pakko auttaa, ei halpuutus muuten onnistu. Kansa huutaa halpaa ruokaa.

Äänestä
  • VAIN+KOROTETUT+PYSYVÄT+TUOTTAJAHINNAT+VOIVAT+AUTTAA+TEITÄ+EI+MIKÄÄN+MUUSUOMESSA+VILJAN+ALOITUSHINNAT+OLI+30+%+HALVEMMAT+KUIN+SAKSASSA+JA+20%+HALVEMMAT+KUIN+VIROSSA

    Äänestä

Kansa huutaa halpaa ruokaa.... Suomalaista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näinkäytaisitei kirjoitti:

Karhisen työryhmä hakee kaupalle ja viljanostajille pysyviä 500 miljoonan euron lisätuloja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu