napa-asu 70+ naisella

Kauppakeskuksessa oli 70 nainen.
Sillä oli farkut ja 15 cm navan
alta näkyvillä. Mustalaiskorut ja
perseviivaa näkyi farkun alta 10 cm.
Onkohan sillä masennusta.
6743
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

oli jäänyt nuoruus päälle.

Äänestä

Tai jos se olikin ryppyinen teini.

Äänestä
  • Kesällähän noita miehiä napapaidassa näkyy joka puolella. Jalassa kiiltävät sortsit, joissa on sivulla vauhtiviivat. Yläkroppaa peittää niukin naukin vanha teepaita, jos on sattunut mukaan ollenkaan. Jalkapallon muotoinen maha on täysin suojaamattomana auringolta. Muitten katseilta se kyllä suojautuu, sillä ei sellaista äijää juuri voi katsoa ilman pahoinvointikohtausta.
    naisten asuja kyllä jaksetaan päivitellä, olivat sitten peittäviä tai ei.

    Äänestä

  • Mahtoi palella kirjoitti:

    Kesällähän noita miehiä napapaidassa näkyy joka puolella. Jalassa kiiltävät sortsit, joissa on sivulla vauhtiviivat. Yläkroppaa peittää niukin naukin vanha teepaita, jos on sattunut mukaan ollenkaan. Jalkapallon muotoinen maha on täysin suojaamattomana auringolta. Muitten katseilta se kyllä suojautuu, sillä ei sellaista äijää juuri voi katsoa ilman pahoinvointikohtausta.
    naisten asuja kyllä jaksetaan päivitellä, olivat sitten peittäviä tai ei.

    Jos 70 kymppinen on hoikka ja sporttinen katselen mieluimmin häntä kuin lihavaa teiniä,jonka peppuvako näkyy 15 senttiä ja ihra pursuu molemmin puolin vyötäröllä!
    Sinänsä on esteettisesti kauniinpaa olla puettu iästä riippumatta,niin että mahdolliset "läskit " eivät ole niin esillä.
    Trikookin kun on riskillä ruma.

    Sinisirkku :)

    Äänestä

Mustalaiskorut ja perseviiva näkyivät. Missä ihmeessä mustalaiskoruja käytetään ja
miten isoja ne ovat, kun niitä näkyi 10 cm?

Mahtoi nainen hämmästyä, kun kysyit ikää?
Kuinka vanha olit itse siinä tilanteeessa?

Äänestä

Onhan meitä moneksi. Miksi ei 70-kymppinen voi pitää mitä haluaa jos pokka kestää.
Ei kaikille 20-vuotiaillekkaan napa-asu sovi, ainakaan jos asiaa katsoo esteettiseltä kannalta.
Olen myös miehillä nähnyt napa-paitoja ja lantio-housuja.
Kerran heitä istui useampi edessäni baari-tiskillä, Näkymät eivät olleet silmiä hiveleviä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


einari vähäpuheinen kirjoitti:

Kauppakeskuksessa oli 70 nainen.
Sillä oli farkut ja 15 cm navan
alta näkyvillä. Mustalaiskorut ja
perseviivaa näkyi farkun alta 10 cm.
Onkohan sillä masennusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu