Saako jartsa tämänki anteeksi? Huume pelleily ei ollut tarpeeksi? Miten käy....muuttaakl ulkomaille ja the end tulee alle kuukaudessa?
Jarin sotkut ei lopu...
7
1993
Vastaukset
- zzeb
Se ura oli siitä poikki ja jengat päähän.
- Omavalinta
Noilla on mentävä nyt.
- Nyt.olisi.käyttöä
Onko Sillanpäällä oikeasti läheisiä jotka normaaleja ja välittävät?
- tosiPaskaa
Jarin ympärillä on liian paljon perskärpäsiä. Jari on liian herkillä nyt ja täysin vietävissä. Ja mikä tämä Siimkin on miehiään. Ois aika sitä haastatella näkis onko ihan järkevä vai joku aivokääpiö lokki.
- Työajalla_netissä
Ja mites kävikään sen ulkomaille muuton kanssa?
Hävisin vedon. Veikkasin lapsipornolöytöä lokakuulle.
Suomessa ei paranisi mennä julkisesti mainitsemaan maasta muutosta, jos on oikeusprosessi kesken.
Todisteita alkaa yllättäen ilmaantua. Olit miten syytön tahansa, niin sinut pidetään maassa kunnes prosessi on käyty loppuun.
Sillanpää on hyvä kahvitaukovetokohde. Aivan samanlainen kuin se ikuisuustapaus josta aikanaan aloitettiin nämä. - miksinäin
"Saako Jartsa tämänkin anteeksi" Minkä Jari on saanut anteeksi, kerrohan. Miksi suurenpien rikoksen tekijoiden nimiä ei tuoda julki,mutta Jarin tekemisiä katsotaan suurennuslasilla.
- Bahmantu
Lapsiporno on ihan jees, siis Jartsan bileissä.YÖK!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562687
- 2001968
- 711716
- 921638
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91441Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.321176- 761111
- 811040
- 951019
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes191954