facebook tökkii

Osaako kukaan neuvoa mua mitä tehdä kun faceen ei voi ladata kuvia,enkä näe muidenkaan lataamia,profiilikuvakin on hävinny,en siellä koko päivää vietä vaihdellaan kuvia ja mielipiteitä,mutta kyllä se harmittaa.
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä olen täysin varma, kun sinulle kertyy ikää, olet erittäin tyytyväinen, ettei kukaan neuvonut sinua tässä asiassa. Älä helvetissä pistä kuvia minnekään, mistä niitä et ikinä saa pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenneuvoton kirjoitti:

Osaako kukaan neuvoa mua mitä tehdä kun faceen ei voi ladata kuvia,enkä näe muidenkaan lataamia,profiilikuvakin on hävinny,en siellä koko päivää vietä vaihdellaan kuvia ja mielipiteitä,mutta kyllä se harmittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu