Voisko joku kertoa mitä tää on?

Voiko menkkavuoto olla vaaleaa?!
Itseäni on arveluttanu tää jo jonki aikaa,oisko hemoglobiinissa jotain vikaa ku ei koskaan pysy normaalina?
2606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei mulla ole koskaan vaaleaa ollut. Mutta joskus ollut tosi niukka vuoto ja sellaista tihkua ja rusehtavaa. Muuten melko kirkkaan punasta. Kysy lääkäristä!

Äänestä
  • Kiitos tiedosta,kysyin yhdeltä joka näistä asioista tietää. Normaalia kuulema on,käski kuitenki käydä terkalla jos on muuta kysyttävää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cecile kirjoitti:

Voiko menkkavuoto olla vaaleaa?!
Itseäni on arveluttanu tää jo jonki aikaa,oisko hemoglobiinissa jotain vikaa ku ei koskaan pysy normaalina?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu