Näyttää toimivan yhtä huonosti kuin autotkin. Onko Renault kirottu?
Renault -keskustelupalsta rikki tänään
5
199
Vastaukset
- KeksiUuttaVälillä
Toimii näköjään jopa ilman kontrollia.
- Meksukolome
Mikäs sun rellua vaivaa? Ainiin jäitkin ilman ja nyt päivästä toiseen mielipahaa purkamassa.
Aika vähän keskusteltavaa. Rellumies tai nainen, tankkaa ajaa ja nauttii. Harmi kun joudut täällä palstalla roikkumaan etkä voi nauttia Rellun luotettavasta ja mukavasta kyydistä pitkällä takuulla.Niin no miten sen nyt ottaa. Onko se harmillisempaa viestin lukeminen vai kirjoittaminen? Mutta korjaamolla roikkuminen se vasta harmillista on - merkistä riippumatta :)
- OletkoAjdistunutTaas
Mitähän tuokin aivopieru tarkoitti?
- Sen.vehkeet
Lanta tietää, miltä korjaamolla roikkuminen tuntuu . Rellukaupat jäi tekemättä. Hokaatko?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163381
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202076En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321865- 181861
- 821778
- 261572
- 291430
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361377Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324