Tule mukaan kehittämään Suomi24 Keskusteluja!

Hei,
Oletko Suomi24 keskustelujen aktiivikäyttäjä? Tule mukaan rentoon tilaisuuteen, jossa pääset vaikuttamaan meneillä olevaan kehitystyöhön. Palkitsemme sinut osallistumisestasi ja korvaamme matkakulusi.

Panoksesi on tärkeä, haluamme kehittää Suomi24 Keskusteluja yhdessä käyttäjien kanssa yhteisöllisemmäksi ja viihtyisämmäksi keskustelualustaksi.

Aluksi haastattelemme sinua kokemuksistasi Suomi24 Keskusteluista ja jatkamme sen jälkeen ryhmäkeskustelulla muiden käyttäjien kanssa.

Tilaisuus järjestetään keskiviikkona 5.9. Helsingin keskustan alueella. Voit ehdottaa sinulle parhaiten sopivaa kellonaikaa kyselyn lopussa.

Jos kiinnostuit, täytä lyhyt kysely osoitteessa https://goo.gl/forms/ SEKN7nWdRWBsF6kB3 (Google Forms -lomake). Olemme yhteydessä valittuihin osallistujiin vielä tänään tai viimeistään maanantaina.

Kiitos mielenkiinnostasi!

Suomi24-tiimi

6

164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tweywerywer

      Taako tinne tuoda koilan? Minulle tulee paniikkihäiliökohtaut jot joutun olemaan ilman koilaani yli viiti tekuntia.

    • 3koiraa

      Kutsu on koirapalstalla, koska täällä on niin paljon hulluja Trolleja. Kaikki jotka eivät pidä koirista ovat Trolleja. Minä tulen sinne ja otan mukaan rotikkani, dogin ja kaukkarin. Jos muut keskustelijat eivät ole koiraihmisiä tai siellä vähänkään yritetään tehdä koiraihmiset naurunalaiseksi, niin saavat kunnon opetuksen.

    • pärskis

      Minä tuon pittini ja kaksi staffia. Saadaan veri lentämään oikein kunnolla!

    • sinnevaankaikki

      Sinne varmaan voi ottaa mukaan koiran, muutenkin olettaisi suomi24-foorumin noudattavan perustuslakia, eli ketään ei saa eriarvoistaan iän, sukupuolen, mielipiteen, uskonnon, terveydentilan... jne. perusteella, kaikki siis ovat tervetulleita.

      • twertweryr

        Ei ole perustuslaillinen oikeus saada tehdä mitä vain. Ihan sama juttu, kuin että sananvapaus ei tarkoita oikeutta sanoa mitä vain. Muut lait ja säännöt rajaavat


    • hfjdksöa

      Tuonne ei ole kieltoa ottaa koira mukaan. Onkohan mitään muitakaan kieltoja tai ylipäätään sääntöjä tilaisuudelle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      28
      1828
    2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      157
      1802
    3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      350
      1545
    4. Mitä haluaisit

      Tehdä kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      145
      1160
    5. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      213
      1154
    6. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1128
    7. Salainen kastekoulutus

      Millainen on helluntailainen kastekoulutus ja kauanko se kestää ?
      Kaste
      285
      995
    8. Känsäkoura ja hotelli

      Tietoa kuka ostanut?
      Kuhmo
      11
      995
    9. Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."

      Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt
      Suomalaiset julkkikset
      4
      979
    10. Pirkanlinna yleisötapahtuma

      Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks
      Ähtäri
      49
      938
    Aihe