Onko olemassa Etälääkäriä, miltä saisi reseptin ennenaikaiseen siemensyöksyyn?
Vastaukset 11
- Tohtori
On täällä. Ammu vaan aina kun tulee. Seuraava tulee hitaammin :)
- Treeniä_vaan
Onko tuolle vaivalle muka olemassa joku lääke?
- Kokeiltuon
Kaikkeen löytyy lääkettä. Tuohon auttaisi myös treenaaminen.
- KäsiAse
Millähän lääkkeellä saisi lastin lähtemään nopeamminn liikkeelle. 45 minuuttia pumppausta ja piippuun jää jos ei auta käsin.
- keski_ik_nainen
Jos on jokin vaiva, niin sitten on kehdattava mennä lääkäriin. Lääkkeillä on yleensä aina myös sivuvaikutuksia, joten lääkkeen sopivuus potilaalle on varmistettava huolella.
Ilmeisesti olet kovin nuori? Elämänkaaren toisessa päässä miehet menevät ihan rohkeasti ja punastelematta hakemaan erektiolääkereseptejä. Eli siitä se kantti kasvaa samalla kun erektiokulma heikkenee.
Mutta leikki sikseen. Oletko ajatellut, että asiasta voisi PUHUA partnerin kanssa? Puhuminen on erittäin tehokas huolten lievityskeino. Kyseessä on taito, joka vaatii harjoittelua eli kehittyy usein vasta iän myötä. Harva on ajatustenlukija, joten seksin ei mielestäni muutenkaan tarvitse olla mykkätouhua.
Jos itse näin keski-ikäisenä sattuisin SAAMAAN NUORTA miestä, niin ei minua nopea laukeaminen haittaisi. Kysyisin, että missä vaiheessa voidaan kokeilla uudestaan. Moni nainen ei edes saa itse orgasmia helposti, eli naiselle voit tuottaa tyydytyksen suun, käsien ja seksivälineiden avulla. Elimien vastakkain jyystäminen ei ole seksin ainoa pointti. Siihen kuuluu paljon muutakin. - erstdfgfsdrae
Mielialapillerit käyttöön, niin ei tarvi enää murehtia tuosta. Tosin voi olla, että sen jälkeen ei laukea enää ollenkaan, eikä välttämättä edes seiso, tai haluta, mut eipä ainakaan ole herkässä.
- Miehenvapaus
Mulla on sama ongelma. Jos alkaa viivästellä ejakulaatiota, ei se tule ollenkaan. Lääkäri antoi ohjeen, että anna tulla silloin kuin tulee ja jos muija valittaa, vaihda muijaa.
- Anonyymi
Lääkäri saattoi olla oikeassa. Minulle kävi juuri niin kun muija ei antanut, menetin ennenpitää laukeamiskyvyn kokonaan. Nykyisin ei luoti lähde millään. Olisi jo silloin pitänyt vaihtaa muijaa,
- Anonyymi
Lähes jokaisesta lääkäri chatista saa priligyyn reseptin
- Anonyymi
Tramal hidastaa myös lentoonlähtöä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 122822
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.24797Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s35700- 39695
Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?46606Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?53549Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?67548- 76537
- 34525
- 63506